زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود holedown 1.0.3 بازی رفتن به اعماق برای اندروید

دانلود holedown برای اندروید

holedown

با شوت زدن توپ ها وارد اعماق زمین شوید و راه خود را به هسته سیارات باز کنید. با داشتن محدودیت در تعداد توپ هایی که می توانید ضربه بزنید، با دقت بسیار بالا برای ضربه های خود هدف بگیرید تا بیشترین اثر را با هر ضربه بر جای بگذارید برای ارتقا دادن و بیشتر وارد عمق شدن مراحل را پشت سر بگذارید و تا می توانید کریستال جمع آوری کنید. بسته به استایل بازی شخصیتان، با تعداد توپ های بیشتری بازی را آغاز کنید یا مقدار بیشتری کریستال جمع نمایید یا در هر راند، تعداد بیشتری توپ را ضربه بزنید. راه خود را به تدریج به اعماق سیاره باز کنید.

نقشه های خود را بر اساس الگوی مسیری که توپ پس از شوت زدن طی می کند ایجاد کنید. شش سیاره وجود دارد که باید به هسته آن ها برسید. موسیقی های اورجینال جذابی شما را در این بین همراهی می کند. بیش از پنج ساعت گیم پلی برای بازی تدارک دیده شده است. شما می توانید تنها با یک دست بازی جلو ببرید. پنج اچیومنت مختلف را جمع آوری کنید و در حالت بی پایان تا جایی که می توانید امتیاز جمع آوری کنید. یازده لیدربرد وجود دارد و می توانید صفحه نمایش را در حین انجام این بازی تقسیم کنید. holedown بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های بازی holedown:


- حالت های مختلف برای انجام بازی
- ذخیره سازی در فضای ابری
- کنترل بازی تنها با یک دست
- بیش از پنج ساعت گیم پلی جذاب
- دارای یازده لیدربرد مختلف
- پشتیبانی از split view
- موسیقی های اورجینال جذاب


تصاویری از محیط بازی holedown:


دانلود holedown برای اندروید  دانلود holedown برای اندروید  دانلود holedown برای اندروید  دانلود holedown برای اندروید  دانلود holedown برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 55 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت