پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی Oppa doll 5.9.17 اوپا کوچولو برای اندروید

دانلود Oppa doll برای اندروید

Oppa doll عروسک خود را بسازید، او به بامزه ترین کاراکتر در دنیا تبدیل خواهد شد. رنگ پوست، موها، چهره، بال، استیکر و ... را اضافه کنید. بیش از 1000 آیتم مختلف در اختیار شما قرار می گیرد. از لباس های هالوین تا کنسرت برای شما فراهم شده است تا کاراکتر خود را به شکلی در بیاورید که می خواهید. شما می توانید عکس ها را با نسبت 1:1 ذخیره کنید و آن ها را به اشتراک بگذارید یا از آن ها به عنوان استیکر استفاده کنید.

حالات چهره مختلفی وجود دارد. علاوه بر این می توانید عکس هایتان را با رزولوشن 16:9 ذخیره کنید و آن ها را به والپیپر موبایل خود تبدیل کنید. هر روز، Oppa doll شما را آرام می کند! در این بازی، عروسک های بامزه ای با چهره های مختلف می توان ساخت. پس از این که ساخت عروسکتتان را کامل کردید می توانید از او عکس بگیرید. لباس های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد. از لباس مهمانی، تا لباس دکترها و کارگاهی و ... انتخاب با شما خواهد بود. چهره دلخواه خود را برای او تعیین کنید و از او عکس بگیرید. Oppa doll توسط بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر دنیا دانلود شده است و امتیاز بالای 4.7 از 5 را دریافت کرده است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Oppa doll


- حالات چهره مختلف برای استفاده

- عکس گرفتن و اشتراک گذاری عروسک با دیگران

- استفاده از عروکس به عنوان والپیپر گوشی

- مناسب برای تمامی سنین

- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- کسب امتیاز بالای 4.7 از 5

- لباس های مختلف برای استفاده


اطلاعات تکمیلی دانلود Oppa doll :


نام نرم افزارOppa doll
نسخه نرم افزار5.9.17
تاریخ آپدیت16 فروردین 1401
نیازمند سیستماندروید 5.0
تعداد دانلود3326
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل26 و 28 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Oppa doll :


دانلود Oppa doll برای اندروید  دانلود Oppa doll برای اندروید  دانلود Oppa doll برای اندروید  دانلود Oppa doll برای اندروید  دانلود Oppa doll برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 26 و 28 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت