آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Kung Fu Z 1.9.26 | نصب بازی کونگ فو زد برای اندروید

دانلود Kung Fu Z برای اندروید

Kung Fu Z جهان تحت حمله زامبی ها قرار گرفته است و اکنون تنها امید همه، زاک است. به زاک کمک کنید تا از NYZ دفاع کند. از مجموعه ای از کاراکتر های همراه کمک بگیرید تا آن ها در شکست دادن دشمنان شما را همراهی کنند. تجهیزات قهرمان خود را تغییر دهید، و با ارتقا دادن آن ها با دشمنان قوی تری رو به رو شوید. قدرت افعی، ببر، و اژدها را رها کنید و بر سر دشمنان خود بریزید.

حرکات فوق العاده ای مانند لگد طوفانی و مشت سوپرمن را تجربه کنید. سیستم استادی وجود دارد تا شما راه خود را به کمبرند مشکی باز کنید و به استاد واقعی کنگ فو تبدیل شوید. از موزیک رترو و گرافیک فوق العاده این بازی لذت ببرید. Kung Fu Z با داشتن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان، امتیاز بالای 4.6 از 5 را دریافت کرده است. این بازی، با داشتن گرافیک پیکسلی جذابی که دارد فرد را به یاد بازی های نوستالژیک سگا میاندازد. اگر به دنبال بازی ای بی آلایش، سرگرم کننده و در عین حال اعتیاد آور هستید، Kung Fu Z را از دست ندهید. جلوی لشکر های بزرگ زامبی ها را بگیرید و قدرت واقعی کنگ فو را به نمایش بگذارید. Kung Fu Z بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود Kung Fu Z

✅ نام نرم افزارKung Fu Z❤️ تعداد دانلود2607
⭐نسخه نرم افزار1.9.26🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل39 مگابایت

ویژگی های بازی Kung Fu Z


- گرافیک پیکسلی رتروی دوست داشتنی

- هزاران سلاح و تجهیزات مختلف برای استفاده

- استفاده از قدرت های مختلف برای شکست دشمنان

- کمک گرفتن از دیگر کاراکتر ها برای مبارزه

- به شدت اعتیاد آور و سرگرم کننده

- سیستم استادی برای گرفتن کمربند مشکی

- موسیقی کلاسیک و مهیج

تصاویری از محیط بازی Kung Fu Z :


دانلود Kung Fu Z برای اندروید  دانلود Kung Fu Z برای اندروید  دانلود Kung Fu Z برای اندروید  دانلود Kung Fu Z برای اندروید  دانلود Kung Fu Z برای اندروید


پسورد فایل :
کپی