آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Rooms of Doom 1.4.81 اتاق های فلاکت برای اندروید

دانلود Rooms of Doom برای اندروید

Rooms of Doom  بدوید، بپرید، پرواز کنید و راه خود را در میان مینی گیم های مختلف بیابید. این بازی یکی از جذاب ترین مجموعه های بازی های مینی گیم می باشد که بشریت شناخته است! به آزمایشگاه من خوش آمدید، من در حال انجام ماموریت خود برای تسخیر جهان هستم، و می خواهم مینیون های شکست ناپذیری بسازم. به زودی نام دکتر فلاکت دل همه افراد را به لرزه میاندازد! هاهاهاها! به من کمک کنید که بهترین ترکیب مینیون ها را پیدا کنم.

برای این کار باید آن ها را به اتاق های فلاکت بفرستیم. هیچ ایده ای برای من بلند پروازانه نیست، من یک خرگوش و لاک‌پشت را با یک دیگر ترکیب کردم تا turbit را بسازم. زنبورها را با خرس ها و تلویزیون ها و حلزون ها ترکیب کنید تا مینیون های دیوانه واری را پدید آورید. مینیون های خود را برای امتیازهای بیشتر و پوسته های فوق العاده ارتقا دهید. مینیون های حماسی و نایاب را با اتاق های فلاکت آزاد سازید. اتاق های بیشتری را بیابید تا مهارت مینیون ها را بیشتر تست کنید. Rooms of Doom برای بیش از یک میلیون بار از سراسر دنیا دانلود شده است. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود Rooms of Doom

✅ نام نرم افزارRooms of Doom❤️ تعداد دانلود2294
⭐نسخه نرم افزار1.4.81🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل94 و 95 مگابایت

ویژگی های بازی Rooms of Doom


- داستانی خنده دار و جذاب
- ترکیب انواع مینیون ها با یک دیگر
- ارتقا دادن مینیون ها
- وجود داشتن پوسته های مختلف برای مینیون ها
- یافتن اتاق های جدید برای تست کردن مهارت ها
- آزاد کردن مینیون های نایاب و حماسی
- مجموعه جذابی از مینی گیم ها

تصاویری از محیط بازی Rooms of Doom :


دانلود Rooms of Doom برای اندروید  دانلود Rooms of Doom برای اندروید  دانلود Rooms of Doom برای اندروید  دانلود Rooms of Doom برای اندروید  دانلود Rooms of Doom برای اندروید


پسورد فایل :
کپی