آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » بازی Justice League Action Run 2.08 لیگ عدالت اکشن برای اندروید + دیتا + مود

دانلود Justice League Action Run برای اندروید

Justice League Action Run آیا برای شکست دادن رذل ترین افراد شرور آماده هستید؟ شانس شما فرا رسیده است تا تیمی از قهرمانان لیگ عدالت ایجاد کنید و دشمنان را فراری دهید. بین ماموریت های مختلف می توانید ویدیوهای جذابی را تماشا کنید. حقایقی در مورد کاراکتر ها نیز به نمایش در می آید، و قادر به خوندن بهترین کتاب های کمیک در جهان هستید. در 150 مرحله مختلف بپرید، جاخالی دهید، و پرواز کنید.

در ماموریت ها بین قهرمانان مختلف سویچ کنید، هیچ دلیلی ندارد که تنها از یک ابر قدرت برای پیش بردن کارهای خود استفاده کنید. با باس های قدرتمند در پایان هر چپتر مبارزه کنید و نقشه های شیطانی آ« ها را از کار بیاندازید. قهرمانان خود را با لباس ها، توانایی ها، و تجهیزات جدید مجهز کنید. برای لول آپ کردن و باز کردن قهرمانان جدید و بدست آوردن پاداش های بیشتر، توکن ها را آزاد کنید. فیلم و کلیپ های مرتبط با لیگ عدالت را مشاهده نمایید. از آخرین اخبار DC به شکل آنلاین با خبر شوید. Justice League Action Run دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان می باشد. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.3 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های بازی Justice League Action Run :


- در 15 مرجله جدید بازی کنید.

- از جدیدترین اخبار dc با خبر شوید.

- با قهرمانان مختلف به نقش آفرینی بپردازید.
- فیلم ها و کلیپ های مرتبط با dc را مشاهده کنید.

- با توکن ها توانایی های کاراکتر های خود را گسترش دهید.

- لباس های جدید برای قهرمانان بگیرید.

- قهرمانان خود را ارتقا دهید.

- باس های قدرتمند را در پایان هر سطح شکست دهید.


تصاویری از محیط بازی Justice League Action Run :


دانلود Justice League Action Run برای اندروید  دانلود Justice League Action Run برای اندروید  دانلود Justice League Action Run برای اندروید  دانلود Justice League Action Run برای اندروید  دانلود Justice League Action Run برای اندروید


پسورد فایل :
کپی