حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی موزیکال Tiles Hop: EDM Rush! 5.2.1 کاشی هوپ برای اندروید

دانلود EDM Rush برای اندروید

Tiles Hop: EDM Rush! اکنون می توانید موسیقی مورد علاقه خود را برای اجرا آپلود کنید. موزیک ها و جوایز ویژه ای برای شما تدارک دیده شده است. شما می توانید انواع مختلفی از موزیک ها شامل پیانو، گیتار، راک و ... را اجرا کنید و از انجام بازی لذت ببرید. برای پرش از کاشی ها دست خود را بر روی صفحه سیستمتان نگه دارید، بکشید و دست خود را بردارید تا توپ بپرد. هیچ کاشی ای را از دست ندهید. موزیک های بسیار جذاب و اعتیاد آوری وجود دارد که با ریتم آن ها میتوانید آرامش بدست آورید. ضربه نزنید! Tiles Hop: EDM Rush! یک بازی کلیکی نیست. فراموش نکنید که برای شکست دادن دوستانتان در امتیاز، باید کمبوهای شگفت انگیزی را به وجود بیاورید. این اپلیکیشن بر اساس موسیقی شما به شکل خودکار محتوایی تازه تولید می کند.

با یک دست می توانید به انجام بازی بپردازید. بیش از 30 موسیقی جذاب برای شما تدارک دیده شده است. با 20 پس زمینه مختلف می توانید گیم پلی های متفاوتی را تجربه کنید. پوسته های مختلفی نیز برای توپ طراحی شده است. بیشترین امتیازات را شکست دهید و به بهترین تبدیل شوید. Tiles Hop: EDM Rush! بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Tiles Hop: EDM Rush!


- بازی را در فضای ابری ذخیره سازی کنید.

- از پوسته های مختلف برای توپ استفاده کنید.

- بیش از 20 پس زمینه مختلف برای بازی

- پوسته های مختلف برای توپ

- اشتراک گذاری رکورد با دوستان

- دارای بیش از 30 موسیقی جذاب و سرگرم کننده

- امکان اضافه کردن موسیقی های شخصی به برنامه برای بازی

تصاویری از محیط بازی Tiles Hop: EDM Rush!:


دانلود EDM Rush برای اندروید  دانلود EDM Rush برای اندروید  [thumb=|دانلود EDM Rush برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2019-03/1553884959_edm-rush3.jpg[/thumb  [thumb=|دانلود EDM Rush برای اندروید]https://patoghu.com/uploads/posts/2019-03/1553885008_edm-rush4.jpg[/thumb]  دانلود EDM Rush برای اندروید  دانلود EDM Rush برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 114 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت