مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی Morphite 1.6 | نصب بازی مورفایت برای اندروید

دانلود Morphite برای اندروید

Morphite داستان این بازی در آینده ای دور رخ می دهد، جایی که انسان ها در سایز سیارات سکونت ورزیده اند. پلیرها نقش میراه کالی، جوانی که در ایستگاه فضایی زندگی می کند و در مغازه پدرش مشغول به کار است را بر عهده می گیرند. چیزی که در ابتدا قرار بود ماموریتی ساده برای جمع آوری منابع برای مغازه باشد، به رویدادی تبدیل می شود که گذشته ناشناخته میراه را افشا و ارتباط او را با ماده ای عجیب به نام مورفایت مشخص می کند. برای کشف کردن و فهمیدن اسرار گذشته، میراه باید به سیارات کشف نشده سفر کند و با موجودات مختلف و افراد بومی رو به رو شود تا مورفایت را بیابد.

بجز داستان اصلی، جهان های مورفایت به شکل تصادفی تولید می شوند. با موجودات مختلف، سرزمین ها، غار ها، رودخانه ها و بسیاری دیگر رو به رو شوید و اماکن جدیدی را کشف کنید. ایستگاه های فضایی بزرگ، مکان های متروکه یا مکان هایی که پر از موجودات فضایی مختلف است را پیدا کنید. بیش از 50 موسیقی اورجینال در این بازی گنجانده شده است و در تمام داستان بازی، بر روی کاراکتر ها صدا گذاری شده است. Morphite را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Morphite


- حل کردن پازل های مختلف

- مبارزه به شکل زنده و غیر نوبتی

- تبادل کالا با کالا

- یافتن سلاح های مختلف

- تولید شدن نقشه های جدید به شکل تصادفی

- ماجراجویی در سرزمین های بیگانه

- گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا

- ارتقا دادن تجهیزات به منظور دوام آوردن در شرایط سخت


آموزش نصب بازی Morphite

 

1 - یکی از نسخه های مود یا عادی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.crescentmoongames.morphite را در مسیر Android/obb کپی کنید !


تصاویری از محیط بازی Morphite :


دانلود Morphite برای اندروید  دانلود Morphite برای اندروید  دانلود Morphite برای اندروید  دانلود Morphite برای اندروید  دانلود Morphite برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت