زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی Stunt Car Challenge 3 3.32 چالش حرکات نمایشی با ماشین برای اندروید

Stunt-Car-Challenge

Stunt Car Challenge 3 کمتر از 1% بازیکنان این بازی توانسته اند در تمامی سطوح سه ستاره بدست آورند، شما هم می توانید جزو این 1% باشید؟ با ماشین های جاده ای مسابقه دهید و حرکات نمایشی اجرا کنید. در مسیر های پازلی، مسابقه ای، مهارتی، دور ها، حلقه های آتش و ... نقش آفرینی کنید. ماشین های خود را شخصی سازی کنید و در مسابقات آنلاین شرکت کنید. در جاده ها از روی موانع بپرید و رقیبان خود را پشت سر بگذارید. با یک قطار مسابقه دهید. ماشین های پلیس سان فرانسیسکو را شکست دهید و جدیدترین سطوح و جاده ها را در مقابل رقیبان سر سخت تجربه کنید. کنترل های ماشین ساده هستند. با پیشرفت در بازی، سطوح جدیدی را آزاد کنید.

عملکرد ماشین های خود را بهبود بخشید. چهار نوع مختلف از ماشین ها برای انجام بازی وجود دارد. در مکان های مختلف به نقش آفرینی بپردازید و با ماشین های غولپیکر رقابت کنید. سطوح جدیدی به زودی اضافه می شوند. در سرزمین های بیابانی غربی، دیگر رقیبان را پشت سر بگذارید و بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورید. Stunt Car Challenge 3 با داشتن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان امتیاز بالای 4.4از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این بازی را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Stunt Car Challenge 3


- شیرین کاری در جاده های مختلف

- پرش از روی موانع

- 4 نوع مختلف از ماشین ها

- امکان شخصی سازی و ارتقای ماشین ها

- فرار از دست ماشین های پلیس

- اضافه شدن سطوح جدید با بروزرسانی ها

- دارای جاده های بیابانی غربی

تصاویری از محیط بازی Stunt Car Challenge 3 :


دانلود Stunt Car Challenge برای اندروید  دانلود Stunt Car Challenge برای اندروید  دانلود Stunt Car Challenge برای اندروید  دانلود Stunt Car Challenge برای اندروید  دانلود Stunt Car Challenge برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 101 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت