آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی FULL METAL MONSTERS 0.17.1 هیولاهای تمام آهنین برای اندروید

دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید

FULL METAL MONSTERS  بازی جذابی است که نظیرش را احتمالا ندیده اید. با هیولاهای تمام فلزی در عصر پساآخرالزمانی مبارزه کنید. در نبرد های PVP شرکت کنید و رقیبان خود را شکست دهید. حیوانات را بر روی زمین یا در آسمان کنترل کنید. انتخاب بر عهده شماست. تعداد زیادی از این هیولاهای به خون تشنه را کنترل کنید و هر چیزی که سر راهتان قرار می گیرد را نابود کنید. در جهانی خطرناک به کاوش بپردازید، جایی که تنها قوی ترین ها زنده باقی می مانند.

گیم پلی ای جذاب را تجربه کنید، جایی که می توانید به دشمنانتان از راه دور یا از نزدیک حمله کنید. ده ها گونه مختلف از موجودات وجود دارد، فلزی، زنده، یا تکامل یافته. انتخاب با شماست. مهارت های مختلفی برای استفاده وجود دارد. هر دایناسور دارای توانایی های منحصر به فرد خود است. میدان نبرد خود را انتخاب کنید و به مبارزه بپردازید. با هر سلاحی که دوست دارید، دایناسور خود را مجهز کنید. سه گونه مختلف از دایناسور ها وجود دارد. Full metal که از هرگونه حیات تهی است و به شکل خاص با سپری از انرژی محافظت می شود. گونه Organic که از عصر ژوراسیک بازگشته اند و در نهایت Augmented که در مرزی از انسان ها و ماشین قرار دارد. FULL METAL MONSTERS را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی FULL METAL MONSTERS


- سه گونه مختلف از دایناسور ها

- ارائه شده به شکل رایگان

- مبارزه در میدان های نبرد مختلف

- مهارت های منحصر به فرد هر دایناسور

- حمله از راه دور و نزدیک

- نبرد های هوایی با دایناسور ها

- گرافیک جذاب و خیره کننده


آموزش نصب بازی :

 

1- ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.azurgames.dinosaurs را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.


تصاویری از محیط بازی FULL METAL MONSTERS :


دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید  دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید  دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید  دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید  دانلود FULL METAL MONSTERS برای اندروید


پسورد فایل :
کپی