آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Throne Offline 1.0.129 نصب بازی تاج و تخت برای اندروید

دانلود Throne Offline برای اندروید

Throne Offline سلام بر شما جنگجوی شجاع. در شمال با نیروی شیطانی ناشناخته ای مواجه شده ایم. در گذشته دیوار را در اختیار داشتیم، اما به ترتیبی آن ها موفق در نابود کردن آن شده اند. آن ها اکنون می توانند در جاده ها حرکت کنند و شهر ها و روستا ها را تسخیر کنند، تا در نهایت به تخت پادشاهی دست پیدا کنند. در این بازی تاکتیکی هم دفاع از تاور را تجربه خواهید کرد  هم با کارت های قابل جمع آوری سر و کار خواهید داشت‌. از جمله ویژگی های این بازی می توان به حالت rts آفلاین اشاره کرد. 30 سطح فانتزی برای نقش آفرینی وجود دارد که در آن ها با گوبلین ها، اورک ها و ... مواجه خواهید شد. باس های شیطانی درپایان های سطح برفی منتظر شما خواهند بود. در لول های بقا تا جای ممکن زنده بمانید.

رتبه خود را در لیدربرد های جهانی بهبود بخشید. ماموریت های مختلفی برای کاربران با تجربه فراهم شده است. مناطق بی نظیری از جمله روستاها، کوه ها،جنگل ها، سرزمین های مرده و ... را در این بازی مشاهده خواهید کرد. از بازی استراتژی آفلاین که هیچ نیازی به اینترنت ندارد در هر موقعیتی لذت ببرید. Throne Offline دارای بیش از 10 هزار کاربر از سراسر جهان می باشد و امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. این بازی بر روی اندروید 5.1 به بالا قابل اجراست.


دانلود Throne Offline

✅ نام نرم افزارThrone Offline❤️ تعداد دانلود2644
⭐نسخه نرم افزار1.0.129🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 8 به بالا🔆 حجم فایل70 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Throne Offline


- وجود باس های شیطانی قدرتمند

- ماموریت برای افراد با تجربه

- لیدبرد های جهانی

- عدم نیاز به ارتباط اینترنتی

- 30 سطح فانتزی و مهیج

- دفاع با تاور و کارتی

- گرافیک جذاب دو و نیم بعدی

تصاویری از محیط بازی Throne Offline :


دانلود Throne Offline برای اندروید  دانلود Throne Offline برای اندروید  دانلود Throne Offline برای اندروید  دانلود Throne Offline برای اندروید  دانلود Throne Offline برای اندروید


پسورد فایل :
کپی