آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 1.0.13 Umwelt بازی اومولت برای اندروید

دانلود Umwelt برای اندروید

Umwelt ماجرای این بازی زمانی آغاز می شود که یک گزارشگر دست سوم از اخبار گم شدن نویسنده ای مشهور کنجکاو می گردد. به یک گزارشگر تبدیل شوید تا اطلاعات را جمع آوری کنید و در رویداد های مختلف همراه شوید. حقایق پنهان را در حالت اول شخص در جهانی مجازی پیدا کنید. با پشتیبانی از سنسور ژیروسکوپ، این بازی تجربه گیم در فضای VR را برای شما ایجاد می کند. افکت های صوتی منحصر به فردی وجود دارد که در قالب سه بعدی به شما ارائه شده است.

کارهایی واقع گرایانه نظیر جمع آوری آیتم ها با دست هایتان، کشیدن و باز کردن کمدها، ورق زدن صفحات کتاب و بسیاری دیگر را می توانید در این بازی تجربه کنید. سرنخ های موجود در محیط اطراف خود را کشف کنید و قطعات مختلف داستان را در کنار یک دیگر قرار دهید تا از حقایق پرده بردارید. در طول ماجراجویی، خود را در قلعه، آپارتمان، زیرزمین، آشپزخانه، حمام، و بسیاری از نقاط دیگر خواهید یافت. تک تک سرنخ ها را جمع آوری کنید تا اسرار مخفی بازی را آشکار کنید. صحنه هایی که در مابین بازی به شما نشتن داده می شوند داستان مخفی قهرمان بازی را برای شما بازگو می کنند. برای خرید این بازی باید 6.99 دلار در گوگل پلی هزینه کنید. این بازی بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های بازی Umwelt :


- جمع آوری انواع سر نخ ها
- انجام حرکات واقع گرایانه نظیر جمع آوری اشیاء
- پشتیبانی از سنسور ژیروسکوپ گوشی
- افکت های صوتی واقع گرایانه
- عدم نیاز به پرداخت درون برنامه ای
- انجام بازی به شکل کاملا آفلاین
- رسیدن به پایان های متفاوت


آموزش نصب بازی Umwelt :

 

1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - اکنون پوشه com.evo42games.Umbelt را در مسیر Android/obb حافظه داخلی گوشی کپی کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار Umwelt :


دانلود Umwelt برای اندروید  دانلود Umwelt برای اندروید  دانلود Umwelt برای اندروید  دانلود Umwelt برای اندروید  دانلود Umwelt برای اندروید  دانلود Umwelt برای اندروید


پسورد فایل :
کپی