آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود Bridge Constructor Portal 5.2 بازی پورتال پل ساز برای اندروید

دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید

Bridge Constructor Portal بازی پازلی جذابی می باشد که با استقبال قابل توجهی رو به شده است. به عنوان یک کارمند جدید در ساختمان آزمایشگاه علوم، این وظیفه شماست که برج ها، شیب ها و دیگر سازه ها را ایجاد کنید. از گجت های مختلف مانند پورتال ها، ژل پیشران، ژل پس زن، مکعب ها و ... استفاده کنید تا از استخر های اسیدی، برجک گردان و ... عبور کنید. این بازی ترکیبی منحصر به فرد از bridge constructor و portal است. از تبلت ها نیز پشتیبانی می شود و در هنگام استفاده از آن ها با افت کیفیت مواجه نخواهید شد. اچیومنت های مختلف گوگل پلی را نیز در طول بازی می توانید کسب کنید. از خطرات مختلف بر حذر باشید و بهترین صازه های خود را ایجاد کنید.

به GlaDOS اجازه دهید که شما را در ماجراجویی های فیزیکی مهیج و زیرکانه همراهی کند. به Bendies خود کمک کنید تا خط پایان را با امنیت و بدون مشکل پشت سر بگذارد. چه به تنهایی، و چه با همراهی دیگران. Bridge Constructor Portal یکی از بازی های پرمیوم نسبتا گران قیمت گوگل پلی می باشد که برای خرید آن باید 6.99 دلار خرج کنید. این بازی امتیاز بالای 4.8 از 5 را کسب کرده است و می توانید آن را بر روی اندروید 4.4 به بالا بدون مشکل اجرا کنید.

ویژگی های بازی Bridge Constructor Portal


- پشتیبانی از انواع تبلت ها و اسمارتفون ها
- کسب اچیومنت های گوگل پلی
- ترکیبی از portal و bridge constructor
- استفاده از لوازم مختلف علمی
- پازلی مناسب برای تمامی سنین
- ماجراجویی های فیزیکی جذاب

تصاویری از محیط بازی Bridge Constructor Portal :


دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید  دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید  دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید  دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید  دانلود Bridge Constructor Portal برای اندروید


پسورد فایل :
کپی