آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Unknown HERO 3.0.299 قهرمان ناشناخته برای اندروید

دانلود Unknown HERO برای اندروید

Unknown HERO آیتم ها، توانایی ها و ویژگی های مختلف را با یک دیگر ترکیب کنید تا کاراکتر نهایی خود را ایجاد کنید. به شکار، خوردن انواع آیتم ها و شکست دادن باس های قدرتمند بپردازید. با استفاده از ست آیتم ها به کاراکتری قدرتمند تبدیل شوید. از هیولاهای مختلف با قدرت های متنوع استفاده کنید. توانایی کاراکتر خود را ارتقا دهید و آن را به بیشترین حد ممکن برسانید. در سخت ترین حالت به شکار بپردازید، آیتم های خوب را بخورید و به بالاترین نقاط بروید. Unknown HERO اکنون برای بیش از 100 هزار بار دانلود شده است و بیش از 20 هزار پلیر فعال دارد. این بازی یکی از بهترین راه ها برای گذراندن زمان برای شما به وجود می آورد.

گرافیک ساده بازی، و auto play rpg بودن آن، Unknown HERO را به گزینه ای مناسب برای وقت هایی که نمی دانید چه کاری باید انجام دهید و صرفا دنبال صرف کردن زمان خود هستید بدل می سازد. Unknown HERO یک بازی استراتژِ، با گرافیک پیکسلی می باشد که دارای مجموعه بسیار بزرگی از آیتم های مختلف برای استفاده است. بزرگ بودن فضای بازی این ویژگی را به آن بخشیده که هرگز  از انجام بازی خسته نشوید و بتوانید همیشه تجربه ای تازه کسب کنید. Unknown HERO بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.


دانلود Unknown HERO

✅ نام نرم افزارUnknown HERO❤️ تعداد دانلود1423
⭐نسخه نرم افزار3.0.299🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل87 مگابایت

ویژگی های بازی Unknown HERO


- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- ارتقا دادن کاراکتر

- مجموعه بزرگی از آیتم ها برای استفاده

- کاوش در مکان های متعدد

- مبارزه با باس های حماسی و قدرتمند

- شکار هیولاها برای بدست آوردنآیتم های ارزشمند

تصاویری از محیط بازی Unknown HERO :


دانلود Unknown HERO برای اندروید  دانلود Unknown HERO برای اندروید  دانلود Unknown HERO برای اندروید  دانلود Unknown HERO برای اندروید  دانلود Unknown HERO برای اندروید


پسورد فایل :
کپی