آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 3.1.2 Armored Squad نصب بازی ارتش زره پوش برای اندروید

دانلود Armored Squad برای اندروید

Armored Squad: Mechs vs Robots یک بازی پر سرعت و اکشن آنلاین می باشد که ربات ها و تانک ها را در خود جای داده است. شما می توانید در نبرد های pvp شرکت کنید و دوستان خود را شکست دهید، یا در 60 سطح آفلاین بازی در مقابل هوش مصنوعی بازی رقابت کنید، برای این مود نیازی به اینترنت نخواهید داشت. با لیزرها مبارزه کنید، شمشیر ها و راکت های خود را به کار  ببرید تا رقیبان خود را شکست دهید ربات ها می ت وانند از چند سلاح به شکل همزمان استفاده کنند. متحدان خود را تعمیر کنید و قطعات ماشین های نابود شده را جمع آوری کنید تا ربات های جدیدی را به میدان نبرد اعزام کنید. رانک خود را در نبرد های چند نفره بهبود بخشید.
شما می توانید سه درجه سختی را برای خود آزاد کنید. حالت های مختلفی برای بازی تدارک دیده شده است که سبب می شود از این بازی خسته نشوید. از جمله آن ها می توان به تسخیر پرچم، کنترل نقاط، ارسال بمب، نبرد تا پای مرگ، نبرد گروهی تا پای مرگ، فوتبال، و احترام به پادشاه اشاره کرد. حجم این بازی با وجود گرافیک فوق العاده آن بسیار کم می باشد. Armored Squad: Mechs vs Robots برای بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است و می توانید آن را بر روی اندروید 5.1 به بالا اجرا کنید.

دانلود Armored Squad

✅ نام نرم افزارArmored Squad❤️ تعداد دانلود2684
⭐نسخه نرم افزار3.1.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1🔆 حجم فایل130 مگابایت

ویژگی های بازی Armored Squad: Mechs vs Robots


- شخصی سازی کردن ربات ها

- استفاده از سلاح های متنوع برای مبارزه

- مود های مختلف برای نقش آفرینی

- جمع آوری قطعات ربات های نابود شده

- پرش های بلند و حرکات جذاب

- گرافیک خیره کننده و مهیج

- 60 سطح آفلاین در مقابل هوش مصنوعی

- مبارزه در نبرد های آنلاین

تصاویری از محیط بازی Armored Squad: Mechs vs Robots :


دانلود Armored Squad برای اندروید  دانلود Armored Squad برای اندروید  دانلود Armored Squad برای اندروید  دانلود Armored Squad برای اندروید


پسورد فایل :
کپی