سئو سایت، سئو کار
پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / بازی اندروید / دانلود بازی Steel And Flesh 2.2 استیل و گوشت برای اندروید + نسخه مود و دیتا

دانلود Steel And Flesh برای اندروید

Steel And Flesh  ترکیبی از اکشن سه بعدی قرون وسطایی با استراتژی است. شما خود را در قرون وسطا خواهید یافت، جایی که 12 کلن بزرگ برای گسترش زمین های خود با یک دیگر مبارزه می کنند. اروپا قیام در شمال که توسط دزدان دریایی ایجاد شده بود را ساکت کرد. شما اکنون می توانید یک دزد معمولی باشید و در کنار دیگر غارت گران به دهکده های مختلف حمله کنید، یا وقاداری خود را به یکی از کلن ها اعلام کنید و در نبرد های بزرگ آن ها با دشمنان قوی رو به رو شوید. البته شما همیشه این فرصت را دارید که به شاه کلن خود تبدیل شوید و سرزمین های جدیدی را تسخیر کنید. نقشه ای بزرگ و جهانی را همراه با جزیره ها و قاره هایش مشاهده کنید.
12 کلم رومی، وایکینگی، انگلند، فرانسه، آلمان، دزدان دریایی، غارت گران و ... وجود دارد. در قلعه ها، دهکده ها، و پورت های کشتی ها به مبارزه بپردازید و کشتی سواره را تجربه کنید. نبرد ها به شکل سووم شخص صورت می گیرد. امکانات مختلفی برای شخصی سازی وجود دارد، و اگر قدرت را در دست بگیرید کارهای مختلفی را می توانید انجام دهید. Steel And Flesh برای بیش از 1 میلیون بار از سراسر جهان دانلود شده است و امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده  است. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.

وِیژگی های بازی Steel And Flesh


- نقشه ای جهانی و بسیار بزرگ

- کشتی سواری در دریاهای بزرگ

- مبارزه در حالت سوم شخص

- 12 گروه مختلف برای انتخاب

- تبدیل شدن به پادشاه کلن

- گزینه های مختلف برای شخصی سازی

- مبارزه در مکان های مختلف


آموزش نصب بازی Steel And Flesh :


1 - ابتدا فایل را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

3 - پوشه com.VS.SteelAndFlesh را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.

تصاویری از محیط بازی Steel And Flesh


دانلود Steel And Flesh برای اندروید  دانلود Steel And Flesh برای اندروید  دانلود Steel And Flesh برای اندروید  دانلود Steel And Flesh برای اندروید  دانلود Steel And Flesh برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت