آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Badland Brawl 3.4.4.1 - نصب بازی جنجال بدلند برای اندروید

دانلود Badland Brawl برای اندروید

Badland Brawl

 کلون های خود را به میدان نبرد پرتاب کنید. به استاد زمان و هدف گیری تبدیل شوید و تاکتیک ها و واکنش های زنجیره ای ویرانگری را ایجاد کنید. ده ها کلون ها به یک یورش تاکتیکی بی نظیر تبدیل کنید و تاور دشمن را تخریب کنید.
با دوستان و دیگر بازیکنان از سراسر جهان در نبرد های زنده Brawls مبارزه کنید. گیم پلی ای با فیزیک واقع گرایانه منحصر به فرد و جذاب را تجربه کنید. واکنش های زنجیره ای قدرتمندی را ایجاد کنید تا دشمننتان را شکست دهید. ده ها کاراکتر مختلف وجود دارد. تخم های اسرار آمیز badland را آزاد کنید تا کاراکتر های کلون را جمع آوری کنید و آن ها را ارتقا دهید. تاکتیک های جدید را با دیدن Brawls های دیگران بیاموزید. با Tribemate ها و دوستان در نبرد های شخصی مبارزه کنید. یک قبیله بسازید و کلون های خود را به اشتراک بگذارید. انجمن Brawl خود را ایجاد کنید. در ده ها سرزمین پیشرفت کنید و خود را به بالاترین رنکینگ ها برسانید. توجه داشته باشید که این بازی نیاز به ارتباط اینترنتی دارد و در حالت آفلاین امکان بازی کردن ندارید. Badland Brawl توسط بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان دانلود شده است و امتیاز 4.4 از 5 را دریافت کرده است. می توانید این بازی را بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.

دانلود Badland Brawl

✅ نام نرم افزارBadland Brawl❤️ تعداد دانلود2398
⭐نسخه نرم افزار3.4.4.1🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل240 مگابایت

ویژگی های بازی Badland Brawl


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان

- اضافه شدن کلون های جدید

- امکان مبارزه به شکل خصوصی با دوستان

- امکان آزاد کردن کاراکتر های جدید با تخم ها

- نبرد های تاکتیکی منخحصر به فرد

- مشاهده مبارزه دیگر پلیر ها

- ایجاد قبیله با دوستان

تصاویری از محیط بازی Badland Brawl :


دانلود Badland Brawl برای اندروید  دانلود Badland Brawl برای اندروید  دانلود Badland Brawl برای اندروید  دانلود Badland Brawl برای اندروید


پسورد فایل :
کپی