حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.4.13 Tiny Pixel Farm نصب بازی مزرعه کوچک پیکسلی برای اندروید

دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید

Tiny Pixel Farm مزرعه ای کوچک و مینیاتوری را در گوشی خود مدیریت کنید. نیازی به کشیدن صفحه به اینور و آنور نخواهید داشت. تمام مزرعه شما در یک صفحه جا می شود. مزرعه ای که از پدر بزرگتان به ارث برده اید را زنده کنید. مهمانان را به مزرعه تان دعوت کنید. حیوانات مختلف را پرورش دهید. منطقه حیوانات را پاک سازی کنید و در آن حیواناتی که می خواهید را پرورش دهید. سازه های مختلفی برای انواع حیوانات وجود دارد. از گاو ها تا گوسفند ها و بسیاری دیگر را می توانید در مزرعه خود پرورش دهید. حتی می توانید حیوانات وحشی ای مثل گرگ ها، حرگوش ها، و روباه ها را در مزرعه خود ببینید. درجه دوستیتان را بالا ببرید تا تمام آن ها را بگرید.

شب ها ممکن است افراد غریبه مهمان شما شوند. اتاق مهمانان را لول آپ کنید و تمام آن ها را جذب نمایید. می توانید همه چیز، از حیواناتی که پرورش داده اید تا محصولات دیگر مزرعه خود را به فروش برسانید. مشتری ها مدام می ایستند و سفارش های جدیدی می دهند. سطح مغازه خود را بالا ببرید تا مشتری های بیشتری کسب کنید و بیشتر سکه در بیاورید. کاراکتر های مختلف را جمع آوری کنید. می توانید کارگر هایی برای مزرعه خود استخدام کنید. آن ها به شما در کارهایی نظیر نگه داری از حیوانات، کوتاه کردن علف ها و ... کمک می کنند. Tiny Pixel Farm بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Tiny Pixel Farm


- دارای بیش از یک میلیون بازیکن

- گرافیک پیکسلی بامزه

- امکان استخدام کردن کارگر برای مزرعه

- پرورش دادن حیوانات مختلف

- فروش انواع محصولات

- نگه داری از مهمانان غریبه

- جا شدن کل مزرعه در یک صفحه

- کنترل کردن آسان ساختمان ها

- گرفتن حیوانات وحشی نظیر روباه ها


اطلاعات تکمیلی دانلود Tiny Pixel Farm :


✅ نام نرم افزارTiny Pixel Farm
⭐نسخه نرم افزار1.4.13
🔃 تاریخ آپدیت03 مرداد 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5
❤️ تعداد دانلود463
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل25 مگابایت

تصاویری از محیط بازی Tiny Pixel Farm :


دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید  دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید  دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید  دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید  دانلود Tiny Pixel Farm برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 25 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز