آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی.1.99.8.8900 Slash & Girl نصب بازی دویدن بی انتها برای اندروید

دانلود Slash & Girl برای اندروید

Slash & Girl در جهانی که توسط جوکرها کنترل می شد، دختری "مجنون" به نام دوریس به تنهایی با جوگر ها مقابله می کرد. او نمیخواست به یک ناجی تبدیل شود، اهمیتی هم به دیگران نمی داد. با این حال دویدن و مبارزه کردن به او لذتی وصف نشدنی می داد. به یک ماجراجویی تبدیل شوید. جوکرها را شکست دهید و به آخر بازی دست پیدا کنید. این بازی نه تنها حرکات پارکور را در خود جای داده است، بلکه آن را می توانید به عنوان یک بازی اکشن نیز دنبال کنید. تمام دشمنانی که سر راهتان سبز می شود را شکست دهید. هیچ کس نمی تواند شما را متوقف کند، و هیچ چیز شکست ناپذیر نیست.

زود خسته می شوید؟ سرعت خود را بیشتر و بیشتر کنید. در مود منحصر به فرد Fever، نبردی متفاوت را با موزیک کلاسیک تجربه خواهید کرد. بجز شمشیر و مبارزات بیشتر، عروسک خرسی ای نیز در پایان هر بخش انتظار شما را می کشد. در Slash & Girl می توانید ظاهر کاراکتر خود را عوض کنید و از لباس های دلخواه برای او استفاده کنید. Slash & Girl بیش از 1 میلیون بازیکن دارد. به مناسبت هالوین برخی از ویژگی های بازی تغییر پیدا کرده است. این بازی امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و گرافیکی جذاب دارد. Slash & Girl بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود Slash & Girl

✅ نام نرم افزارSlash & Girl❤️ تعداد دانلود1093
⭐نسخه نرم افزار1.99.8.8900🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1 به بالا🔆 حجم فایل80 مگابایت

ویژگی های بازی Slash & Girl :


- گرافیک جذاب و چشم گیر

- مبارزه با جوکرها

- تغییر دادن ظاهر کاراکتر اصلی

- ترکیب سبک پارکور و اکشن

- دارای بیش از 1 میلیون بازیکن

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- اضافه شدن ویژگی های جدید به مناسب هالوین

- داستانی متفاوت و جالب

- سازگار با گوشی های نسبتا قدیمی

تصاویری از محیط بازی Endless Run:


دانلود Slash & Girl برای اندروید  دانلود Slash & Girl برای اندروید  دانلود Slash & Girl برای اندروید  دانلود Slash & Girl برای اندروید  دانلود Slash & Girl برای اندروید


پسورد فایل :
کپی