آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.1.1 Raid and Rush نصب بازی حمله و یورش برای اندروید

دانلود Raid and Rush برای اندروید

Raid and Rush لشکر جنگجویان خود را جمع کنید. با دشمنان مبارزه کنید و از طلایتان در این بازی ماجراجویانه محافظت کنید. قهرمانان جدید را بیابید و با آن ها با دشمنانتان مبارزه کنید. چالش ها را پشت سر بگذارید، و کریستال ها را بدست آورید. بالون ها را از دست ندهید. آن ها می توانند شما را به مکان های جالبی هدایت کنند. ماموریت های روزانه خود را کامل کنید. در آرناهای مختلف شرکت کنید و امتیاز کسب کنید. در این بازی می توانید با سایر پلیرها گفت و گو انجام دهید. امتیاز کسب کنید و به بهترین پلیر تبدیل شوید. هر روز وارد بازی شوید تا جایزه کسب کنید. Raid and Rush امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. در نبرد های PVP شرکت کنید و سایر پلیر ها را شکست دهید.

بیشترین ستاره را جمع کنید. صندوق های گنج را باز کنید و قهرمانان جدید و مهارت های جدید را برای آن ها بیابید. برای کسب امتیاز بیشتر، در مبارزتان طلا از دست ندهید. Raid and Rush بیش از ده هزار کاربر به خود اختصاص داده است و امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی را بدست آورده است. هر کدام از قهرمانان دارای قدرت های منحصر به فرد خود می باشند و با ترکیب مناسب قهرمانان، قادر به شکست دادن باس ها و دشمنان قوی خواهید بود. Raid and Rush بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Raid and Rush :


- بدست آوردن قهرمانان جدید

- کامل کردن ماموریت های روزانه

- چت کردن با پلیر های دیگر

- کسب امتیاز

- شرکت کردن در آرناها

- باز کردن صندوق های گنج

- جمع آوری کریستال ها

- کسب جایزه با وارد شدن به بازی

تصاویری از محیط بازی Raid and Rush :


دانلود Raid and Rush برای اندروید  دانلود Raid and Rush برای اندروید  دانلود Raid and Rush برای اندروید  دانلود Raid and Rush برای اندروید  دانلود Raid and Rush برای اندروید


آموزش نصب بازی Raid and Rush :

 

1 - ابتدا فایل نصبی نسخه عادی یا مود را دانلود و روی گوشی نصب کنید.

2 - دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید و پوشه com.overmobile.keepers را در مسیر Android/Obb کپی کنید.پسورد فایل :
کپی