آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.2.25 Counter Knights مود بازی شوالیه های مخالف برای اندروید

دانلود Counter Knights برای اندروید

Counter Knights از بازی های نقش آفرینی با گرافیکی جذاب می باشد که گیم پلی ای ساده و در عین حال عمیق دارد. دفاع دشمنان را بشکنید و خون آن ها را بدزدید. از سلاح های دلخواه و مورد علاقه خود استفاده نمایید. Counter Knights مکان های مختلفی را برای ماجراجویی پیش روی شما می گذارد که در آن ها می توانید رشد کنید و پیشرفت نمایید. Counter Knights داستانی جذاب دارد. الگوهای مبارزه دشمن را آنالیز کنید و سپس متناسب با آن ها، جوابی درخور و دقیق در زمان مناسب دهید. در لحظه ای که با حمله دشمن مقابله می کنید، شکست ناپذیر می شوید.

برای هر باس، حملات منحصر به فردی طراحی شده است. برای شکست دادن آن ها لازم است از استراتژی های مختلفی استفاده کنید. سلاح های جدید را می توانید در جعبه های باستانی پیدا کنید. آن ها را ارتقا دهید و از مهارت های پیش فرض خود در نبرد ها استفاده کنید. با جمع آوری طلسم ها می توانید تقویت کننده های دائمی دریافت کنید و از اسرار جهان با خبر شوید. برای این کار لازم است مراحل را با سه ستاره کامل نمایید. پلیرها کاراکتر ها را متناسب با پلی استایلشان توسعه می دهند. شوالیه ها مهارت های پیش فرض خود را بعد از سطوحی هاص بدست می آورند. Counter Knights بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.دانلود بازی کانتر اتک تیم از دیگر بازی های مرتبط می باشد.

ویژگی های بازی Counter Knights :


- استایل های متنوع برای بازی

- یادگیری مهارت های جدید با لول آپ

- ارتقا دادن آیتم ها

- شکست دادن باس های قدرتمند

- نیاز به استراتژی های مختلف

- اهمیت بالای انتخاب سلاح ها

- گیم پلی ساده و در عین حال عمیق

تصاویری از محیط بازی Counter Knights :


دانلود Counter Knights برای اندروید  دانلود Counter Knights برای اندروید  دانلود Counter Knights برای اندروید  دانلود Counter Knights برای اندروید  دانلود Counter Knights برای اندروید


پسورد فایل :
کپی