آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 1.3.3 Lumber Empire: Idle Tycoon مود | بازی امپراطوری چوب برای اندروید

دانلود Lumber Empire برای اندروید

Lumber Empire امپراطوری چوب خود را بسازید و به یک سرمایه دار بزرگ تبدیل شوید. به امپراطوری چوب خوش آمدید. برند جدیدی از بازی های کلیکی که می تواند شما را برای مدت قابل توجهی سرگرم کند. در این بازی شبیه سازی، برای مدیریت و توسعه کارخانه خود تلاش می کند. جنگل ها را مدیریت کنید. برای این که جنگل ها را نابود نکنید، باید افرادی را استخدام کنید که برای شم درخت بکارند. سرزمین های بیشتری را خریداری کنید و تمام آن ها را سبز کنید. چوب بران خود را آموزش دهید تا به کارگران ماهری تبدیل شوند که چوب ها را با اصراف کمتری قطع کنند.

ماشین های کارخانه خود را ارتقا دهید تا محصولات بیشتری را را تولید کنند. مجموعه بزرگی از ماشین ها وجود دارد که می توانید آن ها را خریداری نمایید. در Lumber Empire می توانید کمپین های مختلفی را برگزار کنید تا مشتری های تازه ای پیدا کنید. سفارش ها را کامل کنید تا بیشترین سود را بدست آورید. امتیازاتی که بدست آورده اید را به درستی خرج کنید تا درآمد کارخانه را به شکل دائمی افزایش دهید. Lumber Empire بیش از ده میلیون کاربر به خود اختصاص داده است. فضای اولیه انبار افزایش پیدا کرده است و دیگر قبل از اولین سفارش نیازی به صبر ندارید. Lumber Empire بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Lumber Empire


- دارای بیش از ده میلیون بازیکن

- کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

- توسعه دادن کارخانه چوب بری

- استخدام درخت کار برای توسعه زمین ها

- ارتقا دادن تجهیزات کارخانه ای

- مدیریت کردن جنگل ها

- حل شدن مشکلات نسخه های قبلی

تصاویری از محیط بازی


دانلود Lumber Empire برای اندروید  دانلود Lumber Empire برای اندروید  دانلود Lumber Empire برای اندروید  دانلود Lumber Empire برای اندروید  دانلود Lumber Empire برای اندرویدپسورد فایل :
کپی