آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 2.23.4 DEAD WARFARE مود | بازی نزاع مردگان برای اندروید

دانلود DEAD WARFARE برای اندروید

DEAD WARFARE از بازی های اکشن اعتیادآور برای طرفداران بازی های زامبی ها می باشد. در سال 2037، جهان پر از زامبی ها شده است. ده ها میلیارد مرده در حال نابود کردن زمین هستند و هیچ چیز جلوی آن ها را نگرفته است. زمان آن فرا رسیده که هر کس که مرده نیست در نبرد شرکت کند. امپراطوری زامبی ها هر لحظه ممکن است به واقعیت بپیوندد و امروز به آخرین روز تبدیل شود. گروهی از بازماندگان به نام MPS-16 می خواهند انسان های باقی مانده را جمع کنند. آن ها در سراسر جهان سفر می کنند تا اسنایپر، سلاح، و دیگر ابزار مناسب برای کشتن زامبی ها را پیدا کنند.

دره مرگ که در خاورمیانه واقع شده است هدف نهایی آن هاست. ماجراجویی تحت شرایط هولناکی آغاز می شود. تیم در موزه گیر افتاده است و شوتر ها مجبورند با زامبی ها در طول شب با سلاح های اندکی که در اختیار دارند مبارزه کنند. اما در این بین سری فاش می شود که باعث می شود بازماندگان به هدف خود ایمان بیشتری بیاورند و نبرد واقعی خود را آغاز کنند. میلیون ها نفر از سراسر جهان سلاح جمع آوری می کنند و تیم های خود را می سازند. DEAD WARFARE گرافیک سه بعدی چشم گیری دارند. با زامبی های جهش یافته مختلف مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید. DEAD WARFARE بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


دانلود DEAD WARFARE

✅ نام نرم افزارDEAD WARFARE❤️ تعداد دانلود383
⭐نسخه نرم افزار2.23.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل156 مگابایت

ویژگی های بازی DEAD WARFARE :


- دارای بیش از ده میلیون بازیکن

- گرافیک سه بعدی خیره کننده

- استفاده از مهارت های ویژه

- شرکت در نبرد های PVP

- نبرد های بسیار بزرگ

- وجود گونه های مختلف زامبی ها

- استفاده از سلاح های متنوع

- کلاس های مختلف شوتر ها

تصاویری از محیط بازی DEAD WARFARE :


دانلود DEAD WARFARE برای اندروید  دانلود DEAD WARFARE برای اندروید  دانلود DEAD WARFARE برای اندروید  دانلود DEAD WARFARE برای اندروید  دانلود DEAD WARFARE برای اندروید


پسورد فایل :
کپی