حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 14838 Royal Match | نصب بازی مسابقه رویال برای اندروید

دانلود Royal Match برای اندروید

Royal Match به رویال مچ خوش آمدید، پادشاه بازی های پازلی. رنگ ها را جا به جا کنید. پازل ها را حل کنید و به پادشاه رابرت کمک کنید و قلعه ش را مزین کنید. ماجراجویی ای هیجان انگیز انتظار شما را می کشد. هزاران بازی پازلی چالش انگیز را تجربه کنید. سکه بدست آورید و منطقه های جدید را آزاد کنید.

تقویت کننده های بیشتری بدست آورید و با میلیون ها بازیکن از سراسر جهان مسابقه دهید. جوایز هیجان انگیزی برای اچیومنت های خود دریافت کنید. Royal Match تبلیغی نشان نمی دهد و نیازی به اینترنت هم ندارید. به ماجراجویی وارد شوید و بازی کنید. ده ها پازل جذاب برای حل کردن وجود دارد. هر قسمت جدید این بازی سکه های رایگانی را به بازیکنان هدیه می دهد. جوایز این بازی شما را غافل گیر می کنند. از تقویت کننده ها نهایت استفاده را ببرید و ده ها سکه جمع آوری کنید. مراقب موانعی که سر راهتان قرار می گیرد باشید. گنجینه ها را آزاد کنید و خون بی پایان بدست آورید. اتاق های جدید را کاوش کنید و مکان های مختلف را دکوراسیون کنید. دوستان خود را در فیس بوک به چالش بکشید و به بالاترین رتبه لیدربرد برسید. Royal Match امتیاز 4.7 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و بیش از 10 میلیون کاربر به خود اختصاص داده است. این بازی بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Royal Match


- بیش از 10 میلیون بازیکن

- به چالش کشیدن دوستان

- کاوش مناطق مختلف

- حل کردن پازل ها

- استفاده از تقویت کننده ها

- باز کردن گنجینه ها

- بدون نیاز به اینترنت

تصاویری از محیط بازی Royal Match :


دانلود Royal Match برای اندروید  دانلود Royal Match برای اندروید  دانلود Royal Match برای اندروید  دانلود Royal Match برای اندروید  دانلود Royal Match برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 160 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت