آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی The Wild Darkness 1.2.28 مود | بازی تاریکی وحش برای اندروید

دانلود The Wild Darkness برای اندروید

The Wild Darkness داخل جنگل در دنیایی اسرار آمیز، جدوگری در حال اجرای جادویی در تاریکی است. زمانی که طلسم او کامل شد، نوری از آسمان به زمین آمد و پس از مدتی در وسط جنگلی عجیب گفت اینجا کجاست؟ شما به جهانی دیگر بر خلاف انتظارتان اظهار شده اید. هیچی نمی دانید و همه چیز برای شما جدید است. باید غذا پیدا کنید، مراقب هیولاهایی که در تاریکی شب ظاهر می شوند باشید. اگر لحظه ای حواستان پرت شود، این پایان شما خواهد بود. اگر بمیرید، بازی به اتمام می رسد و دوباره مجبور می شوید از اول شروع کنید.

با این حال، با هر بار مرگ می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توتم ها و ساخت و ساز بدست بیاورید و در نهایت بازی را به اتمام برسانید. به پایان رساندن این بازی نیاز به صبر و تمرکز دارد. با این حال از ماجراجوییتان در این بازی لذت خواهید برد. شجاع باشید، سرنوشتی متفاوت انتظار شما را می کشد. خود را به چالش بکشید و در جهانی دیگر به ماجراجویی بپردازید. The Wild Darkness بیش از 1 میلیون کاربر به خود جذب کرده است و امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. The Wild Darkness را می توانید روی گوشی های قدیمی نیز بدون مشکل نصب کنید. این بازی با اندروید 4.4 به بالا سازگار است و بدون مشکل اجرا می شود.


دانلود The Wild Darkness

✅ نام نرم افزار The Wild Darkness ❤️ تعداد دانلود 654
⭐نسخه نرم افزار 1.2.28 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 4.4 به بالا 🔆 حجم فایل 93 مگابایت

ویژگی های بازی The Wild Darkness


- گرافیک دوست داشتنی

- ماجراجویی در دنیایی غریبه

- تلاش برای بقا

- از اول شروع شدن بازی با هر شکست

- بیش از 1 میلیون بازیکن

- بدست آوردن دانش ساخت توتم ها


تصاویری از محیط بازی The Wild Darkness :


دانلود The Wild Darkness برای اندروید  دانلود The Wild Darkness برای اندروید  دانلود The Wild Darkness برای اندروید  دانلود The Wild Darkness برای اندروید  دانلود The Wild Darkness برای اندروید


پسورد فایل :
کپی