آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » نرم افزار باتری زرد ( افزایش عمر باتری ) برای اندروید 1.0.6 Yellow Battery

دانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندروید

Yellow Battery نرم افزاری برای افزایش طول عمر باتری می باشد که اخیرا توسط تیمی جهانی از بزرگترین توسعه دهده ها ساخته شده است. این نرم افزار به طور تقریبی در عمل 50% به میزان باطری شما اضافه می کند و کمک می کند که باطری شما مدت زمان بیشتری کار کند. با این نرم افزار مصرف انرژی شما مدیریت می شود و عمر باطری شما زیاد می شود. با الگوریتمی خاص این نرم افزار به شما مدت زمان استند بای را نمایش می دهد و با تست های مختلف، میزان مصرف باطری شما را بدست می آورد. هم چنین تخمین دقیقی می زند که تا چه اندازه شما با شارژ باقی مانده می توانید از تماس، بلوتوث، دیدن فیلم و ... استفاده کنید. هم چنین می توانید نرم افزار را در حالت pre-set سویچ کنید تا مثلا وای فای خاموش یا روشن بماند. با این کار مصرف انرژی شما بسیار پایین می آید. علاوه بر این شما می توانید به شکلی که خودتان می خواهید مصرف انرژی را مدیریت کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Yellow Battery :

 

- کافیست یک ضربه بزنید تا سیستم شما بهبود بیابد. فرآیند بهبود بخشی این نرم افزار بسیار سریع می باشد و عملکرد آن بسیار قوی است. بنابرین با خیال راحت و بدون نگرانی از مصرف انرژیتان می توانید از گوشی هوشمند خود استفاده کنید.
- آنالیز به خصوصی که این نرم افزار به کار می برد به شما میزان مصرف انرژی برنامه هایتان را نشان می دهد. هم چنین همیشه شما می توانید برنامه های غیر ضروری را متوقف کنید.
- الگوریتم این نرم افزار اطلاعات مربوط به باطری شما را جمع آوری کرده و به شما یک دید کلی از اطلاعات و تکنولوژی باطری شما می دهد.

 

تصاویری از محیط این نرم افزار :

 

دانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندرویددانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندروید  دانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندرویددانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندروید  دانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندرویددانلود نرم افزار Yellow Battery برای اندروید

 

پسورد فایل :
کپی