آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی My Talking Hank 2.9.0.2201 | نصب بازی هنک سخنگو برای اندروید

دانلود بازی My Talking Hank برای اندروید

My Talking Hank مای تاکینگ هنک بازی بسیار پر هیجان در حوزه  اندروید می باشد که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. صحبت کردن با هنک به دلیل جذابیت های فوق العاده  توانسته تا بیش از  5 میلیون بار دانلود شود. My Talking Hank مای تاکینگ هنک نیز همانند بازی هایی همچون my talking tom و my talking angela  است. شما باید در این برنامه از  سگ خود هنک مراقبت و با او صحبت نمایید. این بازی این امکان را به شما می دهد تا با کمک کردن به سگ خود، هنک به کشف جزایر گرمسیری بپردازید و همچنین در طول بازی  باید به امرار و معاش هنک خود رسیدگی کنید.

یکی از ویژگی های my talking hank این است که احساس مسؤلیت شما را نسبت به عوامل خارجی بالا می برد، شما باید به مراقبت  از هنک خود بپردازید به او غذا دهید، لباس هایش را بپوشانید، خانه ی او را مرتب نمایید و هر کاری را که موجب شاد شدن او می شود را انجام دهید. سگ شما هنک علاقه  زیادی به عکاسی دارد شما می توانید تا با کمک کردن  در  جمع اوری عکس از دیگر حیوانات جزیره به او کمک نمایید.


دانلود My Talking Hank

✅ نام نرم افزارMy Talking Hank❤️ تعداد دانلود80301
⭐نسخه نرم افزار2.9.0.2201🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5🔆 حجم فایل123 مگابایت

ویژگی های بازی My Talking Hank مای تاکینگ هنک

 

_ هنک شما قادر به آن است که تمام جملات شما را تکرار نماید
ـ ماجراجویی و سفر به مناطق دیگر
ـ توانایی مراقبت از هنک خود
ـ توانایی بازی و لمس کردن  و دیدن عکس العمل های جالب و جذاب از هنک
ـ کمک به او برای شاد شدن

 

تصاویری از محیط My Talking Hank مای تاکینگ هنک :

 

دانلود بازی my talking hank برای اندروید  دانلود بازی my talking hank برای اندروید  دانلود بازی my talking hank برای اندروید  دانلود بازی my talking hank برای اندروید  دانلود بازی my talking hank برای اندروید

 

پسورد فایل :
کپی