حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نتفلیکس Netflix 8.56 نرم افزار نمایش سریال های تلویزیونی برای اندروید

دانلود Netflix برای اندروید

Netflix نتفلیکس یکی از بهترین برنامه ها برای دنبال کردن فیلم ها و سریال های تلویزیونی در موبایل می باشد. Netflix نتفلیکس بهترین تجربه را برای شما در هر جا و زمانی فراهم می سازد. کافیست این برنامه را دانلود کنید تا پس از آن به مجموعه بزرگی از فیلم ها و سریال های تلویزیونی دسترسی داشته باشید. اگر هنوز عضو Netflix نشده اید، کافیست هم اکنون ثبت نام نمایید و از امکانات این برنامه به مدت 1 ماه به طور رایگان استفاده کنید. با عضویت در این برنامه می توانید به اندازه نامحدودی به نمایش های تلویزیونی دسترسی داشته باشید و تنها با پرداخت اندکی بها، عضویت خود را در این مجموعه بزرگ ادامه دهید. امکان جست و جوی پیشرفته در برنامه وجود داشته و به راحتی می توانید سریال مورد نظر خود را از دیتابیس این برنامه پیدا کنید. هم چنین می توانید به فیلم هایی که دیده اید امتیاز دهید و آن را پیشنهاید کنید. این نرم افزار بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Netflix

 

- کم هزینه برای عضو بودن به مدت طولانی

- دسترسی به مجموعه بزرگی از فیلم ها و سریال ها

- امتیاز دهی به سریال های مختلف

- امکان پیشنهاد دادن فیلم ها و سریال های محبوب

- دسترسی نامحدود به تمامی فیلم ها با عوضیت پرمیوم

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Netflix برای اندروید  دانلود Netflix برای اندروید  دانلود Netflix برای اندروید  دانلود Netflix برای اندرویداطلاعات تکمیلی دانلود Netflix :


✅ نام نرم افزارNetflix
⭐نسخه نرم افزار8.56
🔃 تاریخ آپدیت06 بهمن 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 7.0
❤️ تعداد دانلود33265
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل22 مگابایت


لیست دانلود
  حجم فایل: 22 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز