آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار DiskDigger Pro file recovery v1.0-Pro-2023-01-09 بازیابی اطلاعات برای اندروید

دانلود DiskDigger Pro file recovery

دانلود DiskDigger Pro file recovery اندروید

DiskDigger Pro file recovery یک نرم افزار عالی و کار امد در زمینه ی برگرداندن فایل های از دست رفته برای اندروید می باشد گاهی وقتا ممکن از بنا به دلایلی بعضی از اطلاعات شما پاک شود و شما به آنها نیاز شدیدی داشته باشد. به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود اطلاعات از دست رفته را بازگردانید. این نرم افزار از سیستمی قدرتمند استفاده کرده و تمامی فایل های شما را برمیگرداند یکی از قابلیت های نرم افزار پشتیبانی از انواع فرمت ها می باشد که یکی از کارامد ترین ویژگی های برنامه به حساب می اید شما میتوانید تنظیمات مختلفی برای بازگردانی اطلاعات انجام دهید مثلا انتخاب کنید که فایل های امروز برگردند و به دیروزی کاری نداشته باشد در اصل میتوانید محدودیت تعیین نمایید. این نرم افزار قابلیت نصب بر روی اندروید 2.3 به بالا را دارد. در ضمن گوشی شما باید حتما روت باشد.

برخی از قابلیت های نرم افزار DiskDigger Pro file recovery

 

- رابط کاربری اسان و جذاب 

- پشتیبانی کامل از انواع فرمت های موجود

- اسکن کامل از سیستم 

- دارای سیستم قدرتمند و خودکار

- امکان محدودیت گذاری 

- مرور بر تمامی فایل های حذفی 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

دانلود DiskDigger Pro file recovery  دانلود DiskDigger Pro file recovery  دانلود DiskDigger Pro file recovery

 

فرمت های قابل بازیابی توسط نرم افزار :

 

JPG, PNG, MP4 / M4A / 3GP / MOV, GIF, MP3, AMR, WAV, TIF, CR2, SR2, NEF, DCR, PEF, DNG, ORF, DOC / DOCX, XLS / XLSX, PPT / PPTX, PDF, XPS, ODT / ODS / ODP / ODG, ZIP, APK, EPUB, SNB, VCF, RAR.


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.8/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت