آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Triller v4.5.1 نرم افزار ساخت فیلم و موزیک برای اندروید
دانلود Triller - Music Video & Film Makerبرای اندروید

Triller - Music Video & Film Maker نرم افزاری حرفه ای با فیلتر های مختلف به منظور طراحی ویدیو ها می باشد. الگوریتم این برنامه کاملا حرفه ای و مدرن بوده و به شکل هوشمندانه عمل می کند. شما می توانید از بیش از 50 فیلتر ویدیویی مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده نمایید. شما می توانید موزیک های دلخواه خود را به فیلم هایتان اضافه نمایید و موزیک ویدیو بسازید.

هم چنین امکان شخصی سازی کردن ویدیو ها با اضافه کردن متن و اموجی نیز وجود دارد. فیلم های خود را در رسانه های جمعی نظیر Instagram, Twitter, Facebook, Text, E-mail به اشتراک بگذارید و هواداران خود را افزایش دهید. در صورتی که سوالی از کارکد برنامه برای شما به وجود آمده است توسعه دهندگان برنامه در فیس بوک حاضر به پاسخگویی به سوالات شما هستند. Triller - Music Video & Film Maker را می توانید بر روی اندروید 4.3 به بالا اجرا کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Triller - Music Video & Film Maker :


- وجود بیش از 50 فیلتر مختلف

- اضافه شدن فیلتر های جدید به شکل هفتگی

- امکان اضافه کردن متن و اموجی به فیلم ها

- ساخت موزیک ویدیو های دلخواه

- الگوریتم پیشرفته و هوشمند


تصاویری از محیط این نرم افزار:


دانلود Triller - Music Video & Film Maker برای اندروید  دانلود Triller - Music Video & Film Maker برای اندروید  دانلود Triller - Music Video & Film Maker برای اندروید  دانلود Triller - Music Video & Film Maker برای اندروید  دانلود Triller - Music Video & Film Maker برای اندروید

پسورد فایل :
کپی