آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود MobileFocusPlus 1.3.19_20200218 نرم افزار مدیریت دوربین های امنیتی برای اندروید
دانلود MobileFocusPlus برای اندروید

MobileFocusPlus نرم افزاری امنیتی می باشد که با کمک آن می توانید اسمارتفون خود را به EverFocus DVRs و IP Camera متصل کنید. امکان دیدن نمایش زنده محتوای استریم وجود دارد و می توانید سیستم های خود را از راه دور مدیریت کنید. نمایش به شکل Full screen و گرفتن Snapshot از دیگر قابلیت های این ابزار می باشد‌. از NVR هایی که پشتیبانی می شوند می توان به XMS Series، EMX Series، ENVR Series اشاره کرد.

در سری هایی نظیر EAN2150/2350، EAN2218، EDN2210/2245، EPN2218 تنها ادمین ها می توانند به این دوربین ها دسترسی داشته باشند. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به پشتیبانی از Mobile stream اشاره کرد. این نرم افزار تقریبا کم حجم بوده و کار با آن ساده می باشد. شما می توانید زوم دوربین های خود را به شکل دلخواه تغییر دهید، البته باید دوربین مورد نظر از این قابلیت پشتیبانی کند. از DVR هایی که پشتیبانی می شوند می توان به Paragon Series، Ecor HD/FHD Series، Ecor 264 Series، Ecor 960 Series، EDR Series، ELR Series، EMV Series ENDEAVOR Series، EPHD Series، ERS Serie اشاره کرد. MobileFocusPlus را می توانید بر روی اندرویدهای مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار MobileFocusPlus


- رابط کاربری مناسب

- پشتیبانی از انواع ip camera ها

- امکان کار با dvr های مختلف

- زوم کردن دیجیتالی

- گرفتن اسنپ شات در صورت نیاز

- نمایش به شکل فول اسکرین


تصاویری از محیط نرم افزار MobileFocusPlus :

دانلود MobileFocusPlus برای اندروید  دانلود MobileFocusPlus برای اندروید

پسورد فایل :
کپی