آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود فال حافظ و دیوان حافظ صوتی برای اندروید divane hafez

دانلود divane hafez برای اندروید

Divane hafez نرم افزاری جامع می باشد که در آن می توانید به غزل های حافظ در هر کجا دسترسی داشته باشید و به راحتی فال بگیرید. هم چنین امکان گوش دادن به دیوان حافظ نیز وجود دارد تنها باید توجه داشته باشید که برای استفاده از این امکان لازم است که ارتباط اینترنتی داشته باشید. امکان جست و جو در غزل های مختلف وجود داشته و سیستم ریتینگ برنامه که در نسخه پیشین مشکل داشت هم اکنون خالی از اشکال می باشد. فونت به کار رفته در برنامه نستعلیق بوده و محیطی زیبا را برای کاربر فراهم می سازد. شما می توانید از این برنامه در تبلت ها نیز استفاده نمایید. Divane hafez بسیار کم حجم می باشد و بخشی از آن شامل بیوگرافی شخص حافظ است. این نرم افزار در برگیرنده تمام غزل های حافظ می باشد. امتیاز این برنامه در مارکت گوگل پلی 4.6 از 5 می باشد. Divane hafez  بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار Divane hafez :

 

- رابط کاربری مناسب

- دربرگیرنده تمامی غزلیات حافظ

- امکان گوش دادن به تلاوت صوتی دیوان ها

- رفع باگ نسخه های پیشین

- فونت به کار رفته نستعلیق می باشد.

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Divane hafez برای اندرویددانلود Divane hafez برای اندروید  دانلود Divane hafez برای اندرویددانلود Divane hafez برای اندروید  دانلود Divane hafez برای اندرویددانلود Divane hafez برای اندروید  دانلود Divane hafez برای اندرویددانلود Divane hafez برای اندروید  دانلود Divane hafez برای اندرویددانلود Divane hafez برای اندروید  دانلود Divane hafez برای   اندرویددانلود Divane hafez برای   اندروید

 

نکته :

 

در این بخش برای شما 5 نرم افزار عرضه شده در زمینه دیوان حافظ و فال حافظ جمع آوری شده است که هر کدام دارای قابلیت های منسحر به فرد خود می باشند که بسته به انتخاب شما قابلیت دانلود و نصب را دارا می باشند.

پسورد فایل :
کپی