برنامه تامین اجتماعی من برای اندروید 1.0.4 Tamin ejtemaee

تاریخ : 11 فروردین 1397
توسط : nreern
بازدید : 5490

دانلود نرم افزار تامین اجتماعی برای اندروید

Tamin ejtemaee تامین اجتماعی من نرم افزاری منحصر به فرد می باشد که برای هر فرد تحت پوشش بیمه، بسیار کاربردی می باشد. شما می توانید از ویژگی هایی نظیر استعلام مستمری بگیران همراه با نمایش آخرین فیش حقوقی، نمایش میزان بدهی کارفرمایان به شکل برآوردی و قطعی، اطلاعات مختلف در مورد مراکز سازمان اجتماعی، جست و جوی مراکز خدمات، دسترسی به اخبار سازمان همراه با دسته بندی هایی نظیر پر بیننده ترین و آخرین اخبار و ... استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای کار با این نرم افزار لازم است ابتدا در سامانه Sabeghe tamin ثبت نام کنید و سپس با اطلاعات کاربری خود وارد برنامه شوید.

Tamin ejtemaee تامین اجتماعی من  رابط کاربری برنامه بهبود یافته است و می توانید به پرسش و پاسخ های متداول نیز دسترسی داشته باشید. برخی از باگ های نسخه قبلی برطرف شده اند و رابط کاربری برنامه به شکل قابل توجهی بهبود یافته است. شما می توانید از بخش راهنمای استفاده از خدمات سازمان نیز استفاده کنید و تصویر کوچکی از پیش نمایش را در اخبار مشاهده نمایید.تامین اجتماعی سازمانی است که بیش از 13 میلیون نفر بیمه شده را تحت پوشش خود قرار داده است و دارای بیش از 3 میلیون نفر مستمری بگیر می باشد. با در نظر گرفتن خانواده افراد بیمه شده، این جمعیت به بیش از 41 میلیون نفر می رسد. Tamin ejtemaiee بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.

 

ویژگی های نرم افزار Tamin ejtemaee تامین اجتماعی من :

 

- استعلام فیش های مستمری و فرم های سازمانی

- بخش پرسش و پاسخ های متداول

- دسترسی به آخرین اخبار روز

- رابط کاربری ساده و کاربردی

- جست و جوی مراکز مختلف

- استعلام و نمایش میزان بدهی کارآفرین ها

- امکان درخواست برای پشتیبانی

- رفع باگ های نسخه پیشین

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Tamin ejtemaee  برای اندرویددانلود Tamin ejtemaee  برای اندروید  دانلود Tamin ejtemaee برای اندرویددانلود Tamin ejtemaee برای اندروید  دانلود Tamin ejtemaee برای اندرویددانلود Tamin ejtemaee برای اندروید  دانلود Tamin ejtemaee برای اندرویددانلود Tamin ejtemaee برای اندروید

کاربران گرامی :
چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.
تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345  (در صورت اشکال در شماره 909 اینجا کلیک کنید)