آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Canva 2.212 – نصب ویرایشگر عکس کانوا برای اندروید

دانلود Canva برای اندروید

Canva بدون نیاز به داشتن دانشی از طراحی، می توانید آثار فوق العاده ای را با کمک این برنامه ایجاد کنید. چه از طرفداران فیس بوک باشید و چه نیاز به ایجاد کردن پستی در اینستاگرام داشته باشید، این برنامه ابزار مناسب را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید عکس های کالج ایجاد کنید و کارت دعوت عروسی ایجاد نمایید. بیش از 60 هزار قالب پیش فرض از قبل آماده شده برای شما تدارک دیده شده است که با استفاده از آن ها می توانید کارهای خود را سریعتر انجام دهید.
عکس ها، فونت، متن و ... را به شکلی که میخواهید شخصی سازی کنید. بیش از 1 میلیون عکس و طرح در کتابخانه این برنامه موجود می باشد. ویرایش عکس ها به سادگی صورت می گیرد و ابزار پیشرفه ای نیز برای کاربران حرفه ای تدارک دیده شده است. Canva - Free Photo Editor بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد. دانلود Selfix , دانلود Lumii Photo Editor Pro و دانلود نرم افزار Polarr Photo Editor نیز قابلیت دسترسی برای ویرایش عکس در اندروید می باشد.

ویژگی های نرم افزار Canva

 

- امکان اضافه کردن متن به تصاویر

- ویرایش آسان عکس ها

- اضافه سازی متن و شخصی سازی فونت

- ساخت عکس های کالج

- بیش از 60 هزار قالب از قبل آماده شده

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود Canva برای اندروید  دانلود Canva برای اندروید  دانلود Canva برای اندروید  دانلود Canva برای اندروید  دانلود Canva برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 30 مگابایت
   (3.651/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت