آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3D Earth Pro v1.1.52 پیش بینی وضعیت آب و هوایی برای اندروید

دانلود 3D Earth Pro برای اندروید

3D Earth Pro ابزار هواشناسی ای می باشد که تا به حال مشابه آن را ندیده  اید. این برنامه شکلی سه بعدی و زنده از سیاره ما را به نمایش می گذارد که در آن می توان پیش بینی وضعیت آب و هوایی و ساعت جهانی برای شهر های مختلف از سراسر جهان را مشاهده کرد. پیشبینی های صورت گرفته دارای دقت بالایی می باشند و هم چنین ظاهر برنامه در نوع خود بی نظیر است. شما زمین را به شکل سه بعدی در حالی که در کهکشان بزرگ معلق است مشاهده خواهید کرد. امکان مشاهده زمان بومی برای مناق مختلف بر روی زمین وجود دارد. پیشبینی ها 15 روزه و ساعتی می باشند. تعداد زیادی از ابزراک ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

از دیگر ویژگی های این برنامه دارا بودن جزئیات مختلفی همچون باد، دما، باران، برف، فشار هوا، دمای دریا، امواج و بسیاری دیگر می باشد. در صورت بروز وقایع مختلف مرتبط با وضعیت آب و هوایی اعلامیه دریافت خواهید کرد. والپیپر سه بعدی انیمیشنی این برنامه بی نظیر می باشد و حتی دمایی که احساس می شود نیز به نمایش در خواهد آمد. امکان دیدن جزئیات هواشناسی در مقیاس های گوناگون وجود دارد و به سادگی می توانید فارنهایت یا سلسیوس را برای دما انتخاب کنید. 3D Earth Pro بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود 3D Earth

✅ نام نرم افزار3D Earth❤️ تعداد دانلود4232
⭐نسخه نرم افزار1.1.52🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6.0🔆 حجم فایل43 مگابایت

ویژگی های نرم افزار 3D Earth Pro


- نمایش دما و فشارها در مقیاس های گوناگون

- پیشبینی ساعتی و 15 روزه وضعیت هوا

- اشتراک گذاری پیشبینی ها در رسانه های مختلف از جمله تلگرام

- نمایش زمین سه بعدی و زنده

- تعیین جهت باد و سرعت آن

- دقت بسیار بالا در پیشبینی های انجام شده

- نقشه های هوایی، ماهواره ای و ...تصاویری از محیط نرم افزار 3D Earth Pro :


دانلود 3D Earth Pro برای اندروید  دانلود 3D Earth Pro برای اندروید  دانلود 3D Earth Pro برای اندروید  دانلود 3D Earth Pro برای اندروید


پسورد فایل :
کپی