آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار افزایش سرعت اجرای بازی برای اندروید 9.4.1 Game Booster 2018

دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید

Game Booster 2018 برنامه ای برای تقویت سیستم و اجرای بهتر بازی ها می باشد که رم شما را به شکل موثری بهبود می بخشد. از این به بعد بازی های شما دچار لگ و ایست نخواهد شد و تجربه ای مناسب را در حین بازی کسب خواهید کرد. این نرم افزار قادر است پردازنده شما را خنک کند و با پایین آوردن دمای آن، عملکرد بهتری در بازی ها را ایجاد کند. با خالی کردن رم شما از دیگر  برنامه هایی که در پس زمینه اجرا شده اند اجرای بازی شما بهبود پیدا می کند و کندی بازی هایتان برطرف می گردد. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده بوده و مناسب سیستم هایی می باشد که در اجرای بازی ها دچار مشکل می شوند.

Game Booster 2018 در حال حاضر این برنامه امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است و به عنوان یکی از جدیدترین نرم افزار های در این زمینه شناخته می شود. کار با رابط کاربری ساده این برنامه بسیار ساده می باشد. شما می توانید تنها با یک ضربه سیستم خود را تقویت کنید، بازی های خود را مدیریت نمایید و تمام سیستمتان را به شکل موثری پر سرعت تر نمایید. هم چنین دمای سیستمتان به شکل خودکار شناسایی می گردد. Game Booster 2018 را می توان بر روی اندروید 2.3 به بالا اجرا کرد.


ویژگی های بازی Game Booster 2018:


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر دنیا

- رابط کاربری بسیار ساده

- تقویت سرعت سیستم

- بهبود اجرای بازی های سنگین

- خنک کننده پردازنده سیستم و افزایش طول عمر باتری

- بستن برنامه های پس زمینه در رم

- جلوگیری ازمشکلات لگ و ایست بازی ها


تصاویری از محیط این بازی:


دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید  دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید  دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید  دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید  دانلود Game-Booster 2018 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی