آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار Easy Language Translator 1.43 مترجم زبان آسان برای اندروید

دانلود Easy Language Translator برای ویندوز

Easy Language Translator نرم افزاری ساده برای ترجمه زبان ها به یک دیگر می باشد که دارای سرعت بسیار بالایی می باشد. از ترجمه صوتی پشتیبانی می شود و می توانید نوای کلمات مختلف را بشنوید و گویش آن ها را بیاموزید. امکان کپی کردن ترجمه های صورت گرفته وجود دارد و هم چنین آن ها را می توان به شکل مستقیم با فرمت Mp3 و صوتی به اشتراک گذاشت. از صدای خود استفاده کنید تا کلمات را به یک دیگر ترجمه کنید، یا در صورتی که لغتی مهم را یافتید آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید تا در آینده بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. از بیش از 100 زبان زنده دنیا پشتیبانی می شود که در بین آن ها زبان شیرین فارسی نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که Easy Language Translator نیاز به ارتباط اینترنتی دارد و از ترجمه صوتی بعضی از زبان ها در حال حاضر پشتیبانی نمی کند. در بروز رسانی جدید این برنامه، تعداد زیادی از زبان های جدید مانند ازبک و تاجیک و ... نیز اضافه شده است و این تعداد رو به افزایش می باشد. برای ذخیره سازی فایل های صوتی مرتبط با ترجمه، باید دسترسی به حافظه SD card را به این برنامه بدهید. این نرم افزار بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Easy Language Translator :


- دارای بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان

- سرعت بسیار بالا در فرآیند ترجمه

- پشتیبانی از بیش از 100 زبان زنده دنیا

- تلفظ کلمات خارجی

- امکان اشتراک گذاری فایل های صوتی

- ساخت لیستی از کلمات مهم

- استفاده از صدا برای ترجمه

- رابط کاربری آسان و مناسب


تصاویری از محیط نرم افزار Easy Language Translator :


دانلود Easy Language Translator برای ویندوز  دانلود Easy Language Translator برای ویندوز  دانلود Easy Language Translator برای ویندوز  دانلود Easy Language Translator برای ویندوز  دانلود Easy Language Translator برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی