آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود مسیریاب حرفه ای برای اندروید Navigator PRO 4.01

دانلود Navigator PRO برای اندروید

Navigator PRO چه در داخل و چه در خارج از کشور باشید، آنلاین یا آفلاین، پیاده یا سوار ماشین،  این نرم افزار شما را به سمت مقصد به سریعترین شکل ممکن هدایت می کند. با دانلود این اپ می توانید از به مقصد رسیدن خود اطمینان کامل حاصل کنید. Navigator PRO یک اپ اندرویدی می باشد که با GPS سیستم کار می کند و مکان شما را پیدا می کند،در صورتی که ارتباط اینترنتی نداشته باشید با نقشه های آفلاین راهنمایی خواهد شد. در صورتی که به عنوان یک مسافر در یافتن مکان های ناآشنا تقلا می کنید و دچار مشکل شده اید، این نرم افزار می تواند راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد.

در صورت نیاز می توانید مکان های دلخواه خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید تا در آینده از آنجا مجددا بازدید نمایید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده می باشد و در صورتی که درحین رانندگی نیز باشید به سادگی می توانید مقصد را با کمک نقشه های این برنامه پیدا کنید. آیا به شکل تصادفی، مسیر اشتباهی را طی کردید؟ جای نگرانی نیست، این برنامه مسیری جدید را برای شما پیدا خواهد کرد. Navigator PRO از راهنمای صوتی نیز پشتیبانی می کند. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.


دانلود Navigator PRO

✅ نام نرم افزارNavigator PRO❤️ تعداد دانلود4199
⭐نسخه نرم افزار4.01🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.1 به بالا🔆 حجم فایل70 مگابایت


ویژگی های نرم افزار Navigator PRO :


- امکان استفاده در حالت مسیریاب آفلاین و آنلاین
- راهنمای صوتی، برای رانندگان

- سرچ کردن آدرس های مختلف

- امکان اضافه سازی مکان های دلخواه به لیست علاقه مندی

- کیفیت HD و مناسب برای نقشه ها

- یافتن مسیر های مختلف برای رسیدن به مقصد

- یافتن رستوران هایی که در نزدیکی شماست.تصاویری از محیط نرم افزار Navigator PRO :


دانلود Navigator PRO برای اندروید  دانلود Navigator PRO برای اندروید  دانلود Navigator PRO برای اندروید  دانلود Navigator PRO برای اندروید  دانلود Navigator PRO برای اندروید


پسورد فایل :
کپی