آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دوربین گلکسی اس 9 برای اندروید 2.2.1 S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original

دانلود S9 Camera Pro برای اندروید

S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original یکی از دلایلی که افراد Galaxy S9 را خریداری می کنند دوربین آن می باشد، زیرا قابلیت های زیادی در آن ارائه می شود که در دیگر گلکسی ها موجود نیست. سوال اینجاست، آیا اپ دوربین اصلی S9 برای دیگر سیستم های اندرویدی وجود دارد؟ جواب این سوال بله است. با استفاده از این برنامه می توانید دوربین گلکسی S9 را در اسمارتفون خود به شکل رایگان استفاده نمایید. امکان اضافه سازی استیکر های زنده با تصاویر وجود دارد.

S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original از فیلتر واقعیت افزوده برای ویدیو ها و تصاویر به شکل کامل پشتیبانی می شود. این برنامه بیش از 100 فیلتر مختلف را در اختیار شما قرار می دهد که حتی می توانید از آن ها به شکل تصادفی استفاده نمایید. کیفیت این دوربین Ultra HD بوده و از 4K نیز پشتیبانی می کند. اگر بخواهید می توانید در حالت HDR به تصویر برداری بپردازید. برای زوم کردن کافیست صفحه گوشی خود را لمس کنید. در مود حرفه ای این برنامه می توانید رنگ سفید را بالانس کنید. امکان گرفتن عکس در حالت Silent و بدون صدا وجود دارد و هم چنین با لاین های Grid، تصویربرداری بهتری را می توانید تجربه کنید. S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original


- امکان بریدن و چرخاندن تصاویر

- ویژگی های حرفه ای مانند تنظیم نور و ...

-- امکان تعیین فرمت و سایز تصاویر

- دوربین Mirror برای تصویربردرای آینه ای

- پشتیبانی کامل از حالت HDR

- امکان استفاده از فیلتر واقعیت افزوده برای ویدیو ها

- اضافه سازی استیکر های زنده

- امکان تصویر برداری Silent و بدون صدا


تصاویری از محیط نرم افزار S9 Camera Pro - Galaxy Camera Original :


دانلود S9 Camera Pro برای اندروید  دانلود S9 Camera Pro برای اندروید  دانلود S9 Camera Pro برای اندروید


پسورد فایل :
کپی