آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود هلوتاک HelloTalk 5.5.50 مسنجر آموزش زبان برای اندروید

دانلود HelloTalk برای اندروید

HelloTalk هلوتاک یکی از خلاقانه ترین مسنجر های اندرویدی می باشد که در سال 2017 به عنوان یکی از بهترین پیام رسان ها شناخته شد. با استفاده از این اپلیکشن می توانید با دیگر افراد در دیگر زبان ها به گفت و گو بپردازید و زبان خود را بهبود بخشید. افرادی که با نیاز های شما مچ می شوند را جست و جو کنید و زبان خود را تقویت نمایید. امکان ارسال پیام های متنی و صوتی وجود دارد.

برقراری تماس های صوتی و ویدیویی رایگان بوده و تنها از ترافیک اینترنتی شما کاسته می شود. شما می توانید توانایی مکالمه خود در دیگر زبان ها را بهبود بخشید. امکان پرسیدن سوالات مختلف در مورد زبان، فرهنگ و ... وجود دارد. از دیگر امکانات این برنامه ترجمه زبان ها، اصلاح گرامری، تبدیل متن به صوت و برعکس است. با HelloTalk دیگر نیازی به تمرین کردن های کسالت آور نیست. در حین گفت و گو و لذت، مهارت های زبانی شما تقویت می گردد. این برنامه دارای بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر دنیاست و تعداد افراد موجود در آن در حال افزایش است.  از زبان هایی مانند آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی، آلمانی، چینی، ژاپنی، فرانسوی و بیش از 100 زبان دیگر پشتیبانی می شود. HelloTalk را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.


دانلود HelloTalk

✅ نام نرم افزارHelloTalk❤️ تعداد دانلود10330
⭐نسخه نرم افزار5.5.50🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل229 مگابایت

ویژگی های نرم افزار HelloTalk


- تبدیل گفتار به نوشتار و بالعکس

- ترجمه کلمات، اصلاح گرامری جملات

- یافتن افراد براساس نیاز های شخصی

- تمرین کردن زبان های بیگانه برای بهبود مهارت ها

- برقراری تماس های ویدیویی و صوتی

- انتخاب شده توسط گوگل در سال 2017 به عنوان برنامه برتر

- مناسب برای استفاده تمام سنین

- جست و جوی مخاطبان از هر زبانی

- شتیبانی از بیش از 150 زبان زنده دنیا

تصاویری از محیط نرم افزار HelloTalk :


دانلود HelloTalk برای اندروید  دانلود HelloTalk برای اندروید  دانلود HelloTalk برای اندروید  دانلود HelloTalk برای اندروید


لیست دانلود
پسورد فایل :
کپی