آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار ساعت آلارم دار زلدا برای اندروید Zelda Alarm Clock 2.3.0

دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید

Zelda Alarm Clock خوابتان سنگین است و نمی توانید از رخت خواب بلند شوید؟ اکنون با بهترین تن ها مانند Twilight Princess و ... می توانید از خواب بیدار شوید. این برنامه با رابط کاربری سر راست و ساده ای که دارد به شما امکان تنظیم آلارم برای یک روز، یا آلارمی تکرار شونده در چند روز هفته را می دهد. شما می توانید موسیقی دلخواه خود را از موضوعات بین این برنامه انتخاب کنید. قابلیت دیگر این نرم افزار، انتخاب تصادفی صدای آلارم ها می باشد.

Zelda Alarm Clock با این قابلیت هر بار صدای زنگ متفاوتی برای بیدار شدن شما زده می شود. از قابلیت Snooze کردن و به تاخیر انداختن صدای زنگ نیز پشتیبانی می شود. البته می توانید این قابلیت را شخصی سازی کنید و تعداد بارهای مجاز برای به تاخیر انداختن آلارم را نیز تعیین کنید. تنظیم لرزش و پیام های به نمایش در آمده، تنظیم صدای ولوم و قابلیت fade in time، وجود تعداد نامحدودی از آلارم های مختلف از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. Zelda Alarm Clock به شکل رایگان ارائه شده است و با بیش از 100 هزار کاربر از سراسر جهان دارای امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی می باشد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Zelda Alarm Clock :


- وجود تعداد نامحدودی از آلارم ها

- تنظیم کیفیت و حجم صدا

- شخصی سازی به تاخیر انداختن آلارم

- تنظیم آلارم های تکرار شونده

- انتخاب موسیقی دلخواه برای صدای آلارم

- انتخاب تصادفی صداهای زنگ

- امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی

- تعداد نامحدودی از آلارم های مختلف

- مناسب افراد با خواب سنگین


تصاویری از محیط نرم افزار Zelda Alarm Clock :


دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید  دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید  دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید  دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید  دانلود Zelda Alarm Clock برای اندروید


پسورد فایل :
کپی