آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » کاهش نور صفحه در شب و حفاظت از چشم برای اندروید My Eyes Protection 2.2.7

دانلود my eyes protection برای اندروید

My Eyes Protection از چشمان شما در مکان های کم نور زمانی که به تبلت یا اسمارتفون خون نگاه می کنید محافظت می کند. این نرم افزار می تواند صفحه اسکرین شما را مانند کاغذ کتاب در بیاورد و وظیفه محافظت از چشم را بر عهده دارد. با کاهش دادن نور آبی رنگ مضر توسط فیلتری به خصوص، مشکلات خواب را می توان حل کرد. کار کردن با این برنامه بسیار آسان است، می توان آن را در مواقع دلخواه روشن یا خاموش کرد یا فعال شدن خودکار آن را به تاخیر انداخت. My Eyes Protection به گونه ای طراحی شده است که کمترین استفاده را از شارژ موبایل شما داشته باشد. در صورتی که برای مدتی طولانی به صفحه سیستم اندرویدی خود نگاه کنید این اپلیکیشن به شما یاد آوری می کند که استراحت کرده و به چشمان خود فرصت دهید تا آرام شود. به علت کار زیاد با سیستم اندرویدی، چشمان خشک خواهند شد و ممکن است مشکلاتی در خواب شما همراه با سردرد و ... به وجود بیاید. برای جلوگیری از آن ها می توانید از این برنامه استفاده کنید.

My Eyes Protection علاوه بر این که رنگ آبی را فیلتر می کند، با کاهش دادن نور صفحه جلوی خسته شدن چشمانتان را نیز می گیرد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار My Eyes Protection :


- دارای بیش از نیم میلیون کاربر در سراسر دنیا

- رابط کاربری ساده و قابل قبول

- هشدار، در صورت نگاه طولانی مدت به صفحه اندروید

- سازگار با انواع تبلت ها و اسمارتفون ها

- مصرف اندک انرژی باتری

- امکان به تاخیر انداختن کم نور شدن صفحه

- تنظیم کردن میزان کاهش نور آبی

- دارای امتیاز بالای 4.4 از 5 در گوگل پلی

- مناسب برای رفع مشکلات مرتبط با خواب


تصاویری از محیط نرم افزار My Eyes Protection :


دانلود my eyes protection برای اندروید  دانلود my eyes protection برای اندروید  دانلود my eyes protection برای اندروید  دانلود my eyes protection برای اندروید  دانلود my eyes protection برای اندروید


پسورد فایل :
کپی