مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / ساخت والپیپر زنده با ویدیو برای اندروید Video Live Wallpaper 1.0

دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید

Video Live Wallpaper ابزاری جالب می باشد که به شما این امکان را می  دهد که با انتخاب ویدیوی دلخواه خود، والپیپر زنده تان را طراحی نمایید. آیا کلیپی کوتاه و با کیفیت مناسب در اختیار دارید که می خواهید آن را در پس زمینه صفحه نمایش خود مشاهده کنید؟ یک موزیک ویدیو چطور؟ یا حتی کل یک فیلم بلند؟ از بسیاری از فرمت ها پشتیبانی می شود و انتخاب هایی که در اختیارتان قرار می گیرد دارای محدودیتی نیست. شما می توانید ویدیوی خود را pause کنید و با دوبار کلیک بر روی یک ویدیوی در حال اجرا آن را به عنوان والپپیر خود انتخاب نمایید.

 Video Live Wallpaper برای مصرف کم باتری بهینه سازی شده است، با این حال اگر می بینید که شارژ شما سریع مصرف می شود می توانید با pause کردن ویدیوی در حال اجرا در صحنه مورد علاقه خود، والپپیر ایستا ایجاد نمایید. Video Live Wallpaper دارای هیچ آیکون مستقلی نیست. برای استفاده از این برنامه باید به wallpaper settings سیستم اندرویدی خود مراجعه کنید. در بیشتر سیستم ها، منوی والپیپر ها را می توانید با فشردن طولانی مدت دکمه منو در صفحه home screen باز کنید. Video Live Wallpaper بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Video Live Wallpaper :


- بهینه سازی شده برای مصرف اندک باتری

- پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدیویی

- امکان اضافه سازی موزیک ویدیوها

- امکان متوقف کردن ویدیوی در حال اجرا در پس زمینه

- اندازه شدن متناسب با سایز صفحه نمایش

- قطع یا وصل کردن صوت در حال اجرا

- دسترسی به برنامه، در منوی تنظیمات والپیپر سیستم اندرویدی

- امکان ایجاد والپپیر ایستا از ویدیوها


تصاویری از محیط نرم افزار Video Live Wallpaper :


دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید  دانلود Video Live Wallpaper برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 1 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت