آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار Canvy – Contact Manager 1.22.3 مدیریت مخاطبین برای اندروید

دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید

Canvy – Contact Manager اپلیکیشنی می باشد که با استفاده از آن می توانید مخاطبین خود را به شکل مناسبی مدیریت کنید و با سرعت بیشتری با آن ها ارتباط برقرار کنید. تنها یک بار این نرم افزار را پیکربندی کنید و ویژگی های دلخواه آن را شخصی سازی کنید تا از آن به بعد بتوانید به سادگی با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. این برنامه هوشمند بوده و کانال های ارتباطی ای که بیشتر به آن ها سر می زنید را شناسایی می کند و دسترسی سریعتری را برای آن ها محیا می سازد. شما می توانید مخاطبین خود را با حروف الفبا، مدت زمانی که با آن ها در ارتباط بوده اید و .. مرتبط سازید و بیابید.

Canvy – Contact Manager به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و هیچ کدام از داده های شما را جمع آوری نخواهد کرد. امکان جست و جوی مخاطبین بر اساس تصویر آن ها نیز وجود دارد و می توان از فیلتر های مختلف برای یافتن آن ها استفاده کرد. رابط کاربری برنامه متریال، مدرن و منحصر به فرد بوده و کارها را به شکل قابل توجهی آسان تر می کند. Canvy – Contact Manager به شکل منظم بروزرسانی می شود و ویژگی های جدیدی به آن اضافه می گردد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Canvy – Contact Manager :


- هوشمند، شناسایی مخاطبینی که بیشتر با آن ها ارتباط دارید.

- شخصی سازی مخاطبین به شکل دلخواه

- تماس سریع تر و آسان تر با افراد دیگر

- دارای بیش از 100 هزار کاربر از سراسر دنیا

- امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

- رابط کاربری متریال و مدرن

- امکان اضافه سازی عکس به مخاطبین

- حفظ حریم شخصی کاربر، بدون ذخیره سازی اطلاعات


تصاویری از محیط نرم افزار Canvy – Contact Manager :


دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید  دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید  دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید  دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید  دانلود Canvy – Contact Manager برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 23 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت