آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار ترکیب کننده فایل های موسیقی برای اندروید ZaZa BeatBox 1.4.7

دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید

ZaZa BeatBox به شما امکان ایجاد ترک های فوق العاده ای را در چند ضربه می دهد. شما می توانید موسیقی خود را وارد این برنامه کنید و سپس تصویر پس زمینه دلخواه را انتخاب نمایید تا کلیپ ویدیویی بسازید. اگر به دنبال میکس با کیفیت این موسیقی ها هستید، این برنامه با تکنولوژی جدید خود در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. ترک هایی را که دوست دارید ریمیکس کنید. برای اصلاح و تنظیم صوت، لایه های جداگانه را ویرایش نمایید، بیت های دلخواه را تکرار کنید و آن ها را اگر لازم است حذف نمایید. امکان ذخیره سازی پروژه ها و کار بر روی آن ها در آینده وجود دارد.

پروژه های تولیدی با فرمت mp3 ذخیره می شوند، بنابرین آن ها را می توانید در هرجایی به اشتراک بگذارید. این نرم افزار با وجود این که کاملا رایگان است، هیچ تبلیغی را نشان نمی دهد. ZaZa BeatBox رابط کاربری تیره و ساده ای دارد که بیشتر افراد بدون مشکل با سرعت با آن آشنا می گردند. به این اپلیکیشن اجازه دهید تا قوه تحیل شما را به واقعیت تبدیل کند. ZaZa BeatBox نسبت به برنامه های مشابه تقریبا کم حجم می باشد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.3 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار ZaZa BeatBox :


- امکان ریمیکس کردن ترک ها

- ضبط کردن صداهای تصادفی، وکال و Beatbox

- ویرایش پروژه ها در زمان دلخواه

- خروجی برنامه فرمت Mp3 است.

- کاملا رایگان، بدون نمایش تبلیغات

- تکرار یا حذف موسیقی

- امکان اشتراک گذاری موسیقی های ساخته شده

- اضافه سازی تصویر پس زمینه به آهنگ


تصاویری از محیط نرم افزار ZaZa BeatBox :


دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید  دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید  دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید  دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید  دانلود ZaZa BeatBox برای اندروید


پسورد فایل :
کپی