آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار ساخت انیمیشن کارتونی در اندروید Animation Desk 2.2.7

دانلود Animation Desk برای اندروید

Animation Desk یکی از آسان ترین نرم افزار ها برای طراحی انیمیشن ها می باشد. با رابط کاربری ساده ای که این نرم افزار دارد هر کسی می تواند از کارهای انیمیشنی خود لذت ببرد. شما می توانید لایه های مختلفی را با یک دیگر ترکیب کنید و صحنه های فانتزی فوق العاده ای را پدید آورید. با ابزار مختلف رسم می توان اشکال جالبی را طراحی کرد. از جمله این ابزار می توان به وجود سه نوع مختلف از قلم مو، خودکار، پاک کن و ... اشاره کرد.

بیش از 100 رنگ درخشنده در اختیار شما قرار می گیرد. سایز قلم مو های خود را می توانید به شکل دلخواه تنظیم نمایید. با اضافه سازی تصاویر پس زمینه به هر کدام از صحنه های انیمیشنی خود، جهان فانتزی در ذهن خود را در واقعیت به نمایش بگذارید. 4 مجموعه مختلف از Frame Rate ها پشتیبانی می شود. بسته به تعداد تصاویری موجود و کیفیت کاری که لازم دارید از 3FPS تا 24FPS را می توانید انتخاب نمایید. مدیریت تصاویر به سادگی صورت می گیرد و فریم های برنامه را به شکل دلخواه می توانید ویرایش کنید. Animation Desk بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Animation Desk :


- ابزار مختلف برای رسم اشیاء انیمیشنی

- اضافه کردن لایه های مختلف به یک صحنه

- مدیریت فریم های کارتون

- تغییر دادن fps انیمیشن بنا به نیاز کاربر

- اضافه کردن تصاویر پس زمینه

- مجموعه ای از ابزار های مناسب برای رسم

- دارای بیش از 100 رنگ زیبا

- ساخت آسان انواع پویانمایی ها


تصاویری از محیط نرم افزار Animation Desk :


دانلود Animation Desk برای اندروید  دانلود Animation Desk برای اندروید  دانلود Animation Desk برای اندروید  دانلود Animation Desk برای اندروید  دانلود Animation Desk برای اندروید


پسورد فایل :
کپی