آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار Ugly Face Maker 1.2 ساخت تصاویر خنده دار برای اندروید

دانلود Ugly Face Maker برای اندروید

Ugly Face Maker نرم افزاری خلاقانه می باشد که با استفاده از آن می توانید عکس ها را ویرایش کنید و ظاهری زشت و خنده دار به آن ها دهید. با فیلترها و استیکر های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید عکس های بسیار زیبا را بدشکل و بد قیافه کنید. با قابلیت کچل کردن تصویر، تصویر دوستان خود را خنده دار کنید.

این اپلیکیشن دارای دوربین Ugly face برای زشت کردن فوری تصاویر دوستانتان نیز می باشد! اگر به دنبال شوخی با دوستانتان هستید، از دندان های زشت، عینک های ته استکانی، یا کک و مک برای صورت آن ها استفاده نمایید. تمامی افراد با جنبه، از افکت ها و فیلتر های خلاقانه این نرم افزا لذت خواهند برد. هیچ گاه ساخت تصاویر خنده دار به این آسانی نبوده است. آیا می خواهید بدانید که تا چه اندازه زشت هستید؟ از دوربین سلفی این برنامه استفاده کنید! اگر از دوربین های زیباساز و روتوش کننده تصاویر خسته شده اید و به دنبال تجربه ای تازه هستید، این نرم افزار انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. Ugly Face Maker بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Ugly Face Maker :


- امکان ویرایش کردن تصاویر

- دوربین سلفی زشت کننده چهره

- اضافه کردن فیلتر های جالب و خلاقانه

- برداشتن مو های سر

- اضافه کردن جوش و کمک و مک

- بینی و دماغ های مختلف

- عینک های ته استکانی و زشت


تصاویری از محیط نرم افزار Ugly Face Maker :


دانلود Ugly Face Maker برای اندروید  دانلود Ugly Face Maker برای اندروید  دانلود Ugly Face Maker برای اندروید  دانلود Ugly Face Maker برای اندروید  دانلود Ugly Face Maker برای اندروید  دانلود Ugly Face Maker برای اندروید


پسورد فایل :
کپی