حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » Word DOC to PDF 2.9 تبدیل فایل ورد به پی دی اف برای اندروید

دانلود Word DOC to PDF برای اندروید

Word DOC to PDF به شما امکان تبدیل فایل های word به pdf می دهد. از فرمت هایی نظیر  DOC, DOCX و ODT برای تبدیل پشتیبانی می شود. زمانی که شما به دنبال تبدیل کردن فایل های خود هستید می توان آن ها را از SD card یا حافظه داخلی سیستم آپلود کنید، یا مستقیما از فضای ابری Dropbox آن ها را تبدیل نمایید. برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا آن را نصب کنید و سپس با باز کردن آن، یکی از متد های تبدیل را انتخاب کنید. در صورت انتخاب Upload & Convert File، باید فایل مربوطه را از حافظه داخلی یا SD card انتخاب نمایید. با انتخاب Convert a Dropbox File فایل خود در فضای ابری را تبدیل خواهید کرد.

دو حالت افقی و عمودی، برای نمایش صفحات پس از تبدیل وجود دارد، یکی از آن ها را انتخاب نمایید. سپس اندازه صفحات را مشخص کنید. این اندازه می تواند A4, A3, A5, Letter و ... باشد. حالا کافیست بر روی کلید Convert File ضربه بزنید تا باقی کارها را برنامه برایتان انجام دهد. به محض این که فایل PDF شما تولید شود می توانید آن را در موبایل خود ذخیره سازی کنید یا آن را در فضای ابری دراپ باکستان نگه دارید کنید. Word DOC to PDF بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Word DOC to PDF :


- بسیار کم حجم، کمتر از 4 مگابایت

- سرعت بالای عملیات تبدیل

- امکان انتخاب سایز صفحات PDF تولید شده

- انتخاب جهت صفحات در دو حالت افقی و عمودی

- پشتیبانی از فرمت های .doc, .docx و .odt 

- پشتیبانی از زبان های مختلف زنده دنیا

- امکان تبدیل فایل ها به شکل مستقیم از دراپ باکستصاویری از محیط نرم افزار Word DOC to PDF :


دانلود Word DOC to PDF برای اندروید  دانلود Word DOC to PDF برای اندروید  دانلود Word DOC to PDF برای اندروید  دانلود Word DOC to PDF برای اندروید  دانلود Word DOC to PDF برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز