آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود ماشین حساب شیائومی برای اندروید Mi Calculator 15.0.14

دانلود Mi Calculator برای اندروید

Mi Calculator ماشین حساب اندروید مدرن با رابط کاربری فوق العاده می باشد که با آن می توانید فعالیت های ریاضی خود را تسریع بخشید. از حالت های عادی، مهندسی و ... برای ماشین حساب پشتیبانی می شود. اگر بخواهید می توانید واحد های مختلف را به یک دیگر تبدیل کنید. امکان ویرایش تاریخ محاسبات ریاضی ای که قبلا انجام داده اید نیز وجود دارد. توابع مثلثاتی، لگاریتم ها، و دیگر توابع پیشرفته را می توان در بخش ماشین حساب مهندسی پیدا کرد.

این نرم افزار واحدهای پولی مختلف را به یک دیگر تبدیل می کند. ارزش پول ها به شکل روزانه بروزرسانی می شود. یکاهایی نظیر سطح، حجم، سرعت، زمان، طول، جرم و ... را می توان به حالت استاندارد SI یا برعکس تبدیل کرد. Mi Calculator دارای امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی بوده و دارای بیش از 50 میلیون کاربر از سراسر جهان است. این اپلیکیشن کم حجم است، و کمتر از 7 مگابایت از فضای سیستمان را اشغال می کند. اگر به دنبال برنامه ای همه کاره هستید و در عین حال نمی خواهید با ابزار پیشرفته گیج شوید، Mi Calculator گزینه ای مناسب برایتان خواهد بود. Mi Calculator را  می توانید بر روی اندروید 7 به بالا اجرا کنید.


دانلود Mi Calculator

✅ نام نرم افزارMi Calculator❤️ تعداد دانلود10439
⭐نسخه نرم افزار15.0.14🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 7 به بالا🔆 حجم فایل9 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Mi Calculator


- دارای بیش از 50 میلیون کاربر از سراسر جهان

- تبدیل واحدهای مختلف فیزیکی به یک دیگر

- سه حالت مختلف برای ماشین حساب

- سرعت بسیار بالا در انجام محاسبات

- دارای توابع مثلثاتی، لگاریتمی و ...

- مناسب برای تبدیل واحدهای ارزی

- کم حجم و سبک

- راط کاربری مدرن و دوست داشتنی

تصاویری از محیط نرم افزار Mi Calculator :


دانلود Mi Calculator برای اندروید  دانلود Mi Calculator برای اندروید  دانلود Mi Calculator برای اندروید  دانلود Mi Calculator برای اندروید


پسورد فایل :
کپی