سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / نرم افزار تعمیر و افزایش سرعت اندروید Repair Droid System Pro 2018 5.1

دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید

Repair Droid System Pro اپلیکیشنی ساده برای سیستم های قدیمی یا به مشکل خورده می باشد که می تواند موبایل شما را مانند روز اول، سریع و امن با عملکرد بالا در بیاورد. Repair Droid System Pro یکی از بهترین اپلیکیشنهای سال 2018 است که خطاهای سیستم شما را به خوبی پیدا می کند. از جمله خطاهایی که این سیستم حل می کند می توان به ارتباط اینترنتی 4G، مشکلات صفحه لمسی، SD card و ... اشاره کرد.

Repair Droid System Pro سیستمتان را خنک می کند و عملیات تعمیر را به شکل خودکار انجام می دهد. در صورتی که سیستمتان کند شده است، یا باتریتان با سرعت زیادی تخلیه می شود و دوامی ندارد، از این اپلیکیشن استفاده کنید تا این مشکلات را برطرف نمایید. دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی و سپردن اسمارتفون به مغازه ها نیست. با Repair Droid System Pro می توانید خودتان مشکلاتتان را در خانه برطرف سازید. رابط کاربری این اپلیکیشن به شکل ساده ای طراحی شده است که هر کاربری می تواند از آن استفاده کند. باگ های نسخه پیشین برطرف شده است و بدون هیچ مشکلی می توانید از این برنامه استفاده کنید. Repair Droid System Pro را می توان بر روی اندروید 4 به بالا اجرا کرد.


ویژگی های نرم افزار Repair Droid System Pro :


- رفع مشکلات مرتبط با باتری

- تعمیر ارتباط اینترنتی 4G

- بهینه سازی سرعت سیستم به شکل قابل توجه

- رفع مشکلات مرتبط با سیستم های لمسی

- کم حجم و سبک

- رابط کاربری ساده مناسب همه افراد

- رفع مشکلات SD card

- تعمیر خودکار سیستم بدون نیاز دخالت کاربر


تصاویری از محیط نرم افزار Repair Droid System Pro :


دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید  دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید  دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید  دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید  دانلود Repair Droid System Pro برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت