سئو سایت
حسابداری موج
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / ITL Browser 2018 1.2 مرورگر سریع برای اندروید

دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید

ITL Browser 2018 مرورگری بی نظیر و مدرن می باشد که با رابط کاربری فوق العاده خود و حجم کمی که دارد، به یکی از محبوب ترین مرورگر اندروید تبدیل شده است. اشتراک گذاری تنها با یک ضربه، سرعت بالای دانلود، مرور ایمن در وب، پشتیبان گیری و ... از جمله ویژگی های فوق العاده این Browser می باشند. این اپلیکیشن به شکل کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و می توانید آن را به شکل منظم بروزرسانی کنید.

وب سایت های محبوب خود را بوک مارک کنید و مروری ایمن، بدون تاریخچه و ذخیره کوکی ها در سیستم خود تجربه نمایید. گزینه اضافه کردن به homepage، دسترسی سریع و History کامل از دیگر امکانات این مرورگر است. اگر از مرورگرهایی مانند کروم یا فایرفاکس در سیستم اندرویدی خود استفاده می کنید باید بدانید که حجم آن ها بنا بر نسخه ای که بر روی سیستمتان نصب است اغلب کمتر از 30 مگابایت نمی شود. این در حالیست که مرورگر ITL Browser 2018 تنها 3.3 مگابایت حجم دارد! این اپلیکیشن، استفاده اندکی از منابع سیستمی شما خواهد داشت. ITL Browser 2018 را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار ITL Browser 2018 :


- اشتراک گذاری سریع لینک مورد علاقه با دوستان

- حالت Incognito برای مرور امن

- سرعت بسیار بالا در مرور وب

- رابط کاربری سر راست و آسان

- دانلود بسیار سریع فایل ها

- بسیار فشرده شده و کم حجم

- تاریخچه جست و جوهایی که انجام داده اید.

- امکان اضافه سازی بوک مارک


تصاویری از محیط نرم افزار ITL Browser 2018 :


دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید  دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید  دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید  دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید  دانلود ITL Browser 2018 برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت